Yüzlerce İsim Arasından Victoria Secret Seçmelerine Çağrılan Dilan Çiçek Deniz, Elendiğini Duyurdu

0
21
Yüzlerce İsim Arasından Victoria Secret Seçmelerine Çağrılan Dilan Çiçek Deniz, Elendiğini Duyurdu
Yüzlerce İsim Arasından Victoria Secret Seçmelerine Çağrılan Dilan Çiçek Deniz, Elendiğini Duyurdu

Çukur dizisinin başarılı ismi Dilan Çiçek Deniz, bütün dünyadan yüzlerce modelin katıldığı Victoria’s Secret seçmelerine çok az kişi arasından New York’a davet edilerek cast direktörü ile görüşmeye gitmişti. Güzel manken sosyal medya hesabından görüşmelerin sonucunda elendiğini duyurdu.

ELENDİĞİNİ SOSYAL MEDYADAN DUYURDU

2014 yılında Miss Universe Turkey seçildikten sonra modellik yapmayan ve oyunculuk kariyerine yoğunlaşan Dilan Çiçek Deniz, seçmelere davet edilen ilk Türk oldu. Sonucunu heyecanla beklediğimiz güzel mankenden üzücü haber gledi. Dilan Çiçek, seçmelerde elendiğini duyurdu.

“SEÇİLSEYDİM İLK ‘TÜRK MELEK’ OLACAKTIM”

Dilan Çiçek Deniz instagram hesabından şu açıklamayı yaptı; “Haberler Benden ? Geçen hafta ilk seçmeler neticesinde çok az kişinin davet edildiği cast direktörü görüşmesine davet edildim. Ajansıma yapılan açıklama “Benden çok etkilendikleri, çok pozitif bir enerji aldıkları ancak aktif modellik yapmadığım ve yurtdışı modellik deneyimim olmadığı için seneye tekrar değerlendirmeye alacakları ve seneye tekrar davet etmeyi düşündükleri olmuş”. Seçilseydim ilk ‘Türk Melek’ olarak yılbaşı defilesinde yer alacak ve kariyerim için yurtdışında önemli bir bilinirlik sağlayarak büyük bir adım atma fırsatı yakalamış olacaktım. Ancak bu seçmelere katılmış olmak bile bana yepyeni kapılar açtı, yeni fırsatlar sağladı. Ben çok mutlu ve kazançlı dönüyorum 🙂 Tebrik eden, güzel yorumlar yapan herkese teşekkür ediyorum. Seçilmediğim için yapılabilecek bazı yorumları tahmin edebiliyorum. Her güzel yorum gibi onlar da olacak elbet… ? Hayallerin Peşinde Koşmaya, Çalışmaya Devam… Herkese güzel dileklerimle”You may also like

Share

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here