Yeniçağ Yazarı Selim Demirağ, Mansur Yavaş’ın Açıkladığı Anketi Paylaştı: AK Parti’nin Anketlerinde 8-9 Puan Önde

0
Yeniçağ Yazarı Selim Demirağ, Mansur Yavaş'ın Açıkladığı Anketi Paylaştı: AK Parti'nin Anketlerinde 8-9 Puan Önde
Yeniçağ Yazarı Selim Demirağ, Mansur Yavaş'ın Açıkladığı Anketi Paylaştı: AK Parti'nin Anketlerinde 8-9 Puan Önde

Yerel seçim için hazırlıklarını sürdüren partiler bir yandan da seçim anketleri yaptırıyor. Hazırlanan anketlerle ilgili son bilgileri köşesine taşıyan Yeniçağ yazarı Yavuz Selim Demirağ, CHP tarafından Ankara Büyükşehir Belediye Başkanlığı’na aday gösterilen Mansur Yavaş’ın, AK Parti’nin anketlerinde 8-9 puan önde olduğunu ileri sürdü.

‘MANSUR YAVAŞ ANKETİ PAYLAŞTI’

Yeniçağ yazarı Yavuz Selim Demirağ, ‘Mansur Yavaş’ın kadın devrimi’ başlığıyla yayımlanan yazısında “Mansur Bey’in karargâhı sağlam. Profesyonel ekiplerin yanında gönüllülerden oluşan bir ordu var. Beştepe’nin yaptırdığı son anketi paylaştı bizimle. İte kaka yüzde 41’i geçemiyor AK Parti” ifadesini kullandı.

Mansur Yavaş

12 OCAK’TA HALKIN ÖNÜNE ÇIKACAK

“Yavaş’ın sohbetinden siyasi çekişme yerine Ankara’ya hizmete ağırlık vereceğini ve polemiklerden uzak duracağı işaretini aldım” diyen Demirağ, şöyle devam etti:

“12 Ocak itibari ile yapacağı sunumlarla medya ve halkın önüne çıkacak. Her gün farklı ilçelerin araştırma raporları geliyor. Tempo yorucu. Geçtiğimiz seçimde “Yavaş gardaşım yavaş” diyen Mansur Bey bu defa hızlı mesafe almış. AK Parti’nin anketlerinde bile 8-9 puan önde. Gerçek oranın 12 olduğunda ısrarlı.”Share

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here