Yeni Modem Geldi!

0
Yeni giriş seviyesi modem geldi!
Yeni giriş seviyesi modem geldi!

TP-Link, uygun maliyetli ve çok yönlü irtibat desteğine sahip yeni giriş seviyeli modem/router’ını Türkiye’de satışa sundu. TD-W9960 model modem/router, hem VDSL, hem ADSL dayanağına sahip ve LAN/WAN irtibat noktaları sayesinde fiber ve kablo modemlerle de geçimli çalışabiliyor.

VDSL2, ADSL2+, ADSL2 ve ADSL olmak üzere tüm DSL irtibatlara geçimli olan TD-W9960, 300Mbps kablosuz hıza sahip. Geniş bantta VDSL 100 Mb/s sürate çıkabilen modem/router, üzerinde yer alan dört adet LAN irtibat noktası sayesinde fiber ve kablo iletişimlerini de destekliyor. Ayrıca bu irtibat noktalarına ağa kablo ile dahil edilen aygıtlar da bağlanabiliyor.

Standart bir konutun kablosuz ağ lüzumunu rahatlıkla giderebilen TD-W9960, maliyet/performans ürünü olarak öne çıkıyor. Üzerinde yer alan iki adet 5dBi’lik anten sayesinde konutun her tarafına WiFi sinyalleri sevk edilebiliyor.

TP-Link’in yeni jenerasyon tüm modemlerinde olduğu gibi TD-W9960 da uslu telefonlardan yönetilebiliyor. Android ve iOS dayanaklı ücretsiz Tether yazılımı sayesinde hem mahsulün montajı basitçe yapılabiliyor, hem de modem uzaktayken de kontrol edilebiliyor. Ebeveyn Teftişi, Misafir Ağı gibi uygulamalar da akıllı telefonlardan yapılabiliyor. Kullanım basitliği sağlayan bu uygulama ile modeme bağlı aygıt rakamı gibi pek çok bilgi Tether üzerinden görülüyor; kısıtlamalar yapılabiliyor.

TP-Link’in yeni giriş seviyesi modem/router’ı TD-W9960’ın nasihat edilen satış maliyeti 229 TL Katma Değer Vergisi dahil.

Share

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here