Yeni MacBook Pro’lar Tanıtıldı

0
Yeni MacBook Pro'lar tanıtıldı
Yeni MacBook Pro'lar tanıtıldı

Apple‘dan beklenen atak geldi ve firma, MacBook Pro dizüstü modellerine güncelledi. 2018 model yeni MacBook Pro’lar, Intel’in 8. jenerasyon işlemcilerini kullanıyor ve 32GB’a kadar RAM desteği sunuyor.

İki değişik ekran ölçüsü ile gelen yeni MacBook Pro modellerinden ilki, 15 inç ekrana sahip. Bu laptop, 6 çekirdekli Intel Core i7 veya Core i9 işlemcilerden birini kullanıyor; 32 GB’a kadar DDR4 RAM desteğine sahip. MacBook Pro 15 inç, alternatife göre 4GB’a kadar arttırılabilen dahili depolama alanına sahip. True Tone ekran teknolojisi ile gelen laptopta aynı zamanda Touch ID destekli Touch Bar dikkat çekiyor.

Yeni MacBook Pro 13 inç ise, gücünü Intel’in dört çekirdekli Core i5 ya da Core i7 işlemcilerinden alıyor; yeniden 32GB’a kadar hafıza desteği sunuyor. Depolama alanı, 2TB’a kadar SSD ile yükseltilebiliyor. True Tone ekran teknolojisi, Touch ID destekli Touch Bar da yeni MacBook Pro 13 inç üzerinde yerlerini alıyor.

Her iki model de şu anda satışa çıkmış gidişatta. Ayrıca bu laptoplarla beraber, yeni trend kılıflardan birini satın alma şansına de sahipsiniz.

Share

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here