Yeni iPhone’lar Videoda Göründü!

0
Yeni iPhone'lar Videoda Göründü!
Yeni iPhone'lar Videoda Göründü!


2018’de iki değil üç yeni iPhone ile tanışacağımızı öğreniyoruz. Bildiğimiz bir başka şey, yeni iPhone‘ların fiyatlarının da uygun olabileceği. Şimdi ise yeni telefonların neye benzeyeceği mevzusunda bir fikir edinme talihini bulduk.

Genellikle isabetli sızıntılar paylaşan 9to5Mac, 6,5 inç’lik iPhone X Plus ve 6,1 inç‘lik “hesaplı” iPhone X‘in boş modellerini ele geçirdi ve bunları bir videoda paylaştı. Site, modellerin geldiği kaynağın geçmişte “doğru modeller paylaştığını” söylüyor.

Amiral gemisi modele baktığımızda, iPhone X Plus‘ın gövdesinin 5,5 inç’lik iPhone 8 Plus‘tan büyük olmadığını görüyoruz. Telefon bunu “çerçevesiz” olarak adlandırılan tasarımına borçlu. “Uygun maliyetli” iPhone X de elbette çerçevesiz tasarıma sahip.

Apple’ın Lightning portunu kaldırma fikrini bu yıl yaşama geçirmeyeceği söyleniyor. Bu içi boş modeller, varsayım edeceğiniz üzere bir hayli suali yanıtsız vazgeçiyor. Misalin sızıntı, Apple‘ın 6,5 inç’lik modelin OLED ekranlarını Samsung yerine LG‘den alacağı iddiasıyla alakalı hiçbir şey söylemiyor.

Share

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here