Yeni Casper’a Helio P60 Desteği

0
Yeni Casper'a Helio P60 Desteği
Yeni Casper'a Helio P60 Desteği

 

Best of WMC 2018 / 2018 Dünya Mobil Kongresi‘nin “En İyisi” mükâfatına layık görülen MediaTek Helio P60, Casper‘in Suni Zihin teknolojili yeni telefonunda kullanılacak. Suni Zihin özellikli MediaTek Helio P60 operasyoncu, zaman içerisinde telefonu ve kullanıcısını yakından tanıyor, kullanım alışkanlıkları yönünde daha süratli ve daha iyi bir tecrübe sunuyor; hem kamera tecrübesinde, hem de reyin performansında kullanıcıya 2 kat fayda sağlıyor.

Dünyanın önde gelen operasyoncu geliştiricisi MediaTek’in, tüm dünyada harcayıcıların akıllı telefonlardan temennilerini tümüyle yine belirleyen yeni operasyoncusu Helio P60, ülkemizde ilk defa Casper‘ın yeni telefonunda kullanılacak.

2018070417071558085.jpg

Casper‘ın yeni telefonu, surat tasvire, reel zamanlı kamera işlevleri, civar ışığına bütün geçim gibi özellikler sunacak. Telefonda kullanılan MediaTek Helio P60, 8 çekirdekli operasyoncusu’nun 4 çekirdeği ARM-Cortex A73 olduğundan, reyin performansında takribî 140.000 Antutu skoruna sahip bulunuyor.

Casper‘ın, ön ilanından itibaren bir coşku dalgası uyandıran ve merakla beklenen, Helio P60 harekâtçılı, Suni Zekâlı yeni telefonunun ne zaman tanıtılacağı, hangi özellikler ve maliyet ile geleceği önümüzdeki günlerde belli olacak.

Share

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here