Yeni Biriyle Flörtleşmenin En Etkili Yolları Nelerdir?

0
Yeni biriyle flörtleşmenin en etkili yolları nelerdir?
Yeni biriyle flörtleşmenin en etkili yolları nelerdir?

 

Kadınlardan bir şey beklemek bazen sıkıcı ve zorlayıcı bir hal alabilir. Belkide ilk hamleyi yapmak doğru bir fikirdir. Kadın veya erkek fark etmeden ilk adımı atan kişiden hoşlanırlar. Yapılan bir araştırmada psikologlar doğru bir şekilde flört etmenin dış görünümden daha etkili olduğunu buldular.

 

CÜMLELERİNE DİKKAT EDİN

Karşı tarafın size karşı ilgili olduğunu anlamadan fiziksel temasa geçmeyin. İlgili olduğunu anlamak için ise, sohbetteki cümlelerin uzunluğuna bakabilirsiniz. Eğer, uzun ve detaylı cümleler kuruluyorsa, karşı tarafın sizden hoşlandığı anlamına geliyor.

 

İLTİFAT EDİN

İnsanlar iltifat duymayı çok sever. Fakat dikkat etmeniz gereken konu iltifat ederken abartıya kaçmadan ve yersiz iltifatlarda bulunmamanız. Karşınızdaki kişinin gerçek ve güzel yanlarını karşıya yansıtın. Bu eylemle flörtü başlatmış olacaksınız. 

 

RAHATSIZ ETMEDEN GÖZLERİNİZLE KONTROL EDİN 

Gözlerinizle kişiyi takip etmek seninle ilgileniyorum demenin bir başka yoludur. Bu yöntem flörtleşme başlayana kadar devam edebilir. Karşındaki kişiyi rahatsız etmeden. Eğer oda sizinle göz kontağı kuruyorsa aranızda bir şeyler başlamış oda sizden etkileniyor demektir.

 

BEN SENİ ARKADAŞ OLARAK GÖRÜYORUM!

Erkekler yanında olan kız arkadaşlarının onlardan hiçbir zaman hoşlanmayacağını düşünüyorlar. Belkide ilk adımı atamıyorlardır. Veya karşısındaki tarafın ondan hoşlandığını ve ilgisini farkında değildir.

Share

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here