Yaşlanmadığımız Gelecek?

0
11

SENS Araştırma Vakfı kurucu ortağı Aubrey de Grey “yaşlanma sorunu” 20 yıl içinde çözeceğiz!

 

Yaşlanmaya başla, yaşlanmaya başlamalı ve yaşama kabul edilmiş ve evrensel olarak anlaşılmış bir parçası için yaşlanma biyolojik organizmaları sarsar. Tabii iklim değişikliği gibi şeyler toplum için önemli tehditler oluşturuyor. Sadece zarar verecek zarar vermeyi hiç bırakmasak safra yaşlanma neredeyse kesinlikle var olacak.

 

Bununla birlikte, bilim adamları, hayatlarla onları alanlardaki kartlar yaşayan tür insanlara izin vermiyor ve yaşlanma gibi, zor ve görünüşte imkansız çözümler için dünyayı daha iyi anlamaları için kullanırlar.

 

Aubrey de Grey böyle bir kişidir. Gray, SENS Araştırma Vakfı’nın kurucusu ve başkanı görevlisi olarak rolüyle biyolojik yaşlanmayı sona erdirmek için yola çıktı. Vakfın “Hakkında” sayfası, Gray’in “yaşla ilişkili bir hastalık yoksun bir dünyanın imkanını” düşünüyor.

 

Ters, Çarşamba günü Londra’da gerçekleştirilen Sanal Futures etkinliğinde konuşan Ters, bu konuda gerçekten doğrulandı ve hatta 1000 yıl yaşayacak ilk konsept doğduğuna cesaretle devam edeceğini söyledi. Ayrıca bilim, önümüzdeki 20 yıl içinde yaşlanma karşıtı tedavileri mükemmelleştirecek bir yol bulmuş olabileceğini düşünüyor.

You may also like

Share

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here