Yalçın Ayhan İmzayı Attı Formayı Giydi!

0
Yalçın Ayhan imzayı attı formayı giydi!
Yalçın Ayhan imzayı attı formayı giydi!

Kulüpten yapılan söylemlere göre son olarak Osmanlıspor forması giyen 36 yaşındaki Yalçın Ayhan, Beştepe Tesisleri‘ne gelerek kendisini sarı-lacivertli camiaya bağlayan ön protokole imza attı..

Transferiyle alakalı söylemlerde bulunan Yalçın, Ankaragücü‘ne transfer olduğu için mutluluğunu dile getirerek, “Profesyonel futbol yaşamımda hep Ankaragücü taraftarlarına imrenmişimdir, artık onlara beraberim, coşkuluyum.” ifadelerini kullandı.

Geçen sezon yaşanan şampiyonlukta katkısı olan herkese teşekkür eden deneyimli futbolcu, “Büyük bir camiaya geldim, bunun şuurundayım. Tarihi bir kulüp ve müthiş taraftarlarımız var. Bu müthiş taraftarın Süper Lig’de karşısına çıkacağım için mutlu ve huzurluyum. Bir Hayli Süper Lig takımından öneri gelmesine karşın maddiyatı önem vermeden bu tarihi kulüp önceliğim oldu. Ankaragücü hak ettiği ligdedir ve daha da galibiyetli olmak için tam gücümle savaşacağım.” değerlendirmesinde bulundu.

Yalçın AYHAN, kendisine güvenenleri utandırmayacağının altını çizerek, şunları da dile getirdi:

“Futbol yaşamım süresince izlerken büyük haz aldığım o müthiş taraftarların şimdi arkamda olduğunu sezmek bana ayrı bir motivasyon olacaktır. Burayı seçmemdeki en büyük etmen manevi güç olan büyük Ankaragücü taraftarlarıdır. Allah’ın izniyle onları utandırmayacağım.”

Share

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here