Ünlü Oyuncu Merve Boluğur, Makyajsız Cesur Fotoğrafıyla Mest Etti

0
15
Ünlü Oyuncu Merve Boluğur, Makyajsız Cesur Fotoğrafıyla Mest Etti
Ünlü Oyuncu Merve Boluğur, Makyajsız Cesur Fotoğrafıyla Mest Etti

Sosyal medya paylaşımlarıyla bu sıralar gündemden düşmeyen ünlü oyuncu Merve Boluğur, makyajsız mayolu fotoğrafını takipçileriyle paylaştı.

YÜREK HOPLATTI

Ekranlardan bir süredir uzak kalan oyuncu Merve Boluğur, sosyal medya hesabından paylaştığı makyajsız mayolu fotoğrafına, “Güneşlenme zamanı” yorumunu yaptı. Boluğur, plajdaki cesur mayolu paylaşımıyla yürek hoplattı.

SOSYAL MEDYADAN İSYAN ETMİŞTİ

Merve Boluğur geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabından hakkında çıkan haberlere isyan ederek, “Son dönemde hakkımda çıkan asılsız haberler ve sosyal medyada gördüğüm haksız yorumlar üzerine bu açıklamayı yapma ihtiyacı duydum. Ben, 17 yaşından bu yana kendi ayakları üzerinde duran ve yaşadığı tüm olumsuzluklar karşısında dik duruş sergileyen bir kadınım. Bulunduğum noktaya da kimseye ihtiyaç duymadan geldim. Ancak son dönemde özel hayatım üzerinden bir algı operasyonu yürütüldüğünü üzülerek görüyorum. Bugüne dek kendime saygımdan dolayı konuşmamayı tercih ettim. Ne yazık ki ben sessiz kaldıkça, hakkımdaki haberlerde bahsi geçen konulardan uzak yaşamaya çalıştıkça üstüme gelindi. Bu açıklamayı yapmaya mecbur bırakıldım.Adı üstünde geçmiştir.. Artık geçmişte yaşananlarla gündeme gelmek istemiyorum. Gazetecilerden de haber yaparken daha itinalı olmalarını rica ediyorum.” demişti.

 

You may also like

Share

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here