Ünlü Oyuncu Merve Boluğur, Çeşme’ye Siyah Bikinili Pozuyla Veda Etti

0
14
Ünlü Oyuncu Merve Boluğur, Çeşme'ye Siyah Bikinili Pozuyla Veda Etti
Ünlü Oyuncu Merve Boluğur, Çeşme'ye Siyah Bikinili Pozuyla Veda Etti

Bir süredir ekranlardan uzak kalarak kozmetik sektörüne el atan ünlü oyuncu Merve Boluğur, tatil yaptığı Çeşme’ye siyah bikinili paylaşımıyla veda etti.

“MÜKEMMEL BİR DETAYSINIZ”

Merve Boluğur Instagram hesabı üzerinden yaptığı paylaşıma, “Bye bye Çeşme” notunu ekledi. Merve Boluğur’ın, bikinili paylaşımı takipçileri tarafından 124 bin beğeni aldı. Boluğur’un bir takipçisi paylaşıma, “Merve hanım mükemmel bir detaysınız.” yorumunu yaptı.

ASILSIZ HABERLERE İSYAN ETMİŞTİ

Merve Boluğur geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabından hakkında çıkan haberlere isyan ederek, “Son dönemde hakkımda çıkan asılsız haberler ve sosyal medyada gördüğüm haksız yorumlar üzerine bu açıklamayı yapma ihtiyacı duydum. Ben, 17 yaşından bu yana kendi ayakları üzerinde duran ve yaşadığı tüm olumsuzluklar karşısında dik duruş sergileyen bir kadınım. Bulunduğum noktaya da kimseye ihtiyaç duymadan geldim. Ancak son dönemde özel hayatım üzerinden bir algı operasyonu yürütüldüğünü üzülerek görüyorum. Bugüne dek kendime saygımdan dolayı konuşmamayı tercih ettim. Ne yazık ki ben sessiz kaldıkça, hakkımdaki haberlerde bahsi geçen konulardan uzak yaşamaya çalıştıkça üstüme gelindi. Bu açıklamayı yapmaya mecbur bırakıldım.Adı üstünde geçmiştir.. Artık geçmişte yaşananlarla gündeme gelmek istemiyorum. Gazetecilerden de haber yaparken daha itinalı olmalarını rica ediyorum.” demişti.

 

You may also like

Share

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here