Ünlü Müzisyen Fazıl Say’ın Annesi Vefat Etti

0
5
Ünlü Müzisyen Fazıl Say'ın Annesi Vefat Etti
Ünlü Müzisyen Fazıl Say'ın Annesi Vefat Etti

Müzisyen Fazıl Say’ın uzun zamandır tedavi gören annesi Ayşe Güngür Say bugün hayatını kaybetti. Fazıl Say, annesinin ölüm haberini sosyal medya hesabından duyurdu.

“ANNEMİ KAYBETTİK”

Yaşadığı üzüntüyü sevenleriyle paylaşan Fazıl Say, şunları söyledi: “Sevgili annem Ayşe Güngür Say’ı kaybetmenin derin üzüntüsü içerisindeyim. Cenazesi, 25 Ağustos 2018 Cumartesi günü, öğle namazının ardından, Bodrum Bitez Köy İçi Camii’nden kaldırılacaktır. Sevenlerinin başı sağ olsun.”

“NEFES ALMA VE BESLENMESİ MAKİNELERE BAĞLI”

2 gün önce annesini Bodrum’daki evine getiren Say, paylaştığı fotoğrafın altına şu notu düşmüştü: “Annemi ziyaret. Bodrum 21.08.2018 2 ay hastane yoğun bakım ertesi Artık evde annem, derinleşen bitkisel hayat boyutunda, nefes alma ve beslenme artık makinelere bağlı, en azından evinde, artık fazla yaşamsal reaksiyonları da kalmadı, ben en azından evinde olmasını daha doğru buluyorum. Bu zor mertebede, bakıcıları ve en yakınları Güler, Halise, Özay ve Meryem’e içtenlikle teşekkürlerimle. Annem hep hayatın gerçeklerinden bahsederdi, doğrudur. Şu günlerde gerçekleri kabullenmesi de zor.”

 

You may also like

Share

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here