Ünlü Komedyen Şafak Sezer’in Ağabeyi, İkinci Defa Yankesicilikten Gözaltına Alındı

0
8
Ünlü Komedyen Şafak Sezer'in Ağabeyi, İkinci Defa Yankesicilikten Gözaltına Alındı
Ünlü Komedyen Şafak Sezer'in Ağabeyi, İkinci Defa Yankesicilikten Gözaltına Alındı

Ankara Şehirler Arası Otobüs Terminali’ndeyankesicilik yapan bir kişi gözaltına alındı. Yankesici şahsın, ünlü bir komedyen Şafak Sezer’in ağabeyi olduğu ortaya çıktı.

KİMLİĞİ KAMERA GÖRÜNTÜLERİNDEN TESPİT EDİLDİ

Olay, 9 Eylül Pazar günü AŞTİ’de meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, saat 21.00 sıralarında şehir dışından Ankara’ya gelen M.Ş., bagajlarını almak üzere otobüsün arkasına geçtiği sırada parasının çalındığını fark etti. Hemen Çiftlik Polis Merkezi Amirliğine giden M.Ş. 600 TL’sinin çalındığına dair ihbarda bulundu. Bunun üzerine harekete geçen Ankara Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Yankesicilik ve Dolandırıcılık Büro Amirliği ekipleri, inceledikleri güvenlik kameraları görüntüleri neticesinde, olayı gerçekleştiren şahsın komedyen Şafak Sezer’in ağabeyi Y.S. olduğunu tespit etti.

YANKESİCİLİKTEN GÖZALTINA ALINDI

Y.S., Yankesicilik ve Dolandırıcılık Büro Amirliği ekiplerince bu sabah gözaltına alındı. Zanlının emniyetteki işlemlerinin devam ettiği öğrenildi.

İYİ PARTİ MİTİNGİNDE İL YÖNETİM KURULU ÜYESİNİN PARASINI ÇALMIŞTI

Öte yandan, zanlı daha önce de İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in, 24 Mart Perşembe günü Trabzon’da yaptığı mitingde, İl Yönetim Kurulu üyesi Hasan Basri Halis Çelik’in 1600 lira ile 400 dolarını çalmıştı. Y.S. gerçekleştirdiği bu hırsızlık suçu kapsamında tekrar Ankara’da gözaltına alınmıştı.

 

You may also like

Share

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here