Ünlü Komedyen Cem Yılmaz, Bir Süredir Evinin İzlendiğini Açıkladı

0
5
Ünlü Komedyen Cem Yılmaz, Bir Süredir Evinin İzlendiğini Açıkladı
Ünlü Komedyen Cem Yılmaz, Bir Süredir Evinin İzlendiğini Açıkladı

Ünlü komedyen Cem Yılmaz’ın sevgilisi Defne Samyeli ile gittiği MFÖ konserinde korumaların etrafından etten duvar örerek fotoğraf çektirmeyi engellediği iddia edilmişti. Konu hakkında açıklama yapan Yılmaz, söz konusu haberleri yalanlarken tanımadığı kişiler tarafından evinin izlendiğini söyledi.

“HİÇ ŞAŞIRTMADILAR”

Twitter üzerinden açıklama yapan ünlü komedyen, “Çok tuhaf… Konsere gittik dün, çok güzeldi. Önümüzde, konser alanının görevlileri ‘Lütfen oturun konser başlayacak, yapmayın, buraya toplanmayın’ diye görevlerini yapmaya çalışıyorlardı… Yarın ‘Etten duvar ördürdü, korumaları dehşet saçtı’ yazacaklar dedim ve hiç şaşırtmadılar!” dedi.

“1 HAFTADIR EVİM İZLENİYOR”

Yazlığının önünde bekleyen gazetecilerle ilgili de bir açıklama yapan Yılmaz, “Bir küçük konu da şu; 1 haftadır evin karşısındaki tepede tele-objektifle evi gözetliyorlar. Bunlar normal mi, ben yine normal bir insan olarak sorayım da… Belki benim kafada bir iki makul insana, bir haber vermiş olurum. Velhasıl yine bir nefret ettirme çalışması var gibi… Bence boşa bir uğraş ama siz bilirsiniz” ifadelerini kullandı.

Cem Yılmaz Fotoğraf Çektirmek İsteyen Hayranlarını İstemezken Ali Sunal Tek Tek İlgilendiYou may also like

Share

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here