TV Sunucusu Murat Murathanoğlu’ndan Duygulandıran İsmet Badem Paylaşımı

0
5
TV Sunucusu Murat Murathanoğlu'ndan Duygulandıran İsmet Badem Paylaşımı
TV Sunucusu Murat Murathanoğlu'ndan Duygulandıran İsmet Badem Paylaşımı

Çanakkale’de geçirdiği trafik kazasında hayatını kaybeden İsmet Badem ile birlikte uzun yıllar çalışan Murat Murathanoğlu, efsane isim ile ilgili duygulandıran bir paylaşımda bulundu.

Paylaşımında İsmet Badem ile ilgili bir anısını yazan Murat Murathanoğlu, efsane ismin kendisini şoka soktuğunu belirtti.

Murat Murathanoğlu, resmi Istagram hesabından yaptığı paylaşımında şu ifadelere yer verdi:

“Yunanistan’da hangi maçtı hatırlamıyorum, otel odamın kapısından çıktım ve karşımda o vardı.

“O KADAR ÇOK HİKAYEM VAR Kİ SENİNLE İLGİLİ”

“Kimsin sen? Kimden torpillisin? Cumhuriyet gazetesinde sen, TRT de sen, Show TV de sen, dergilerde sen. Bak benim adım İsmet Badem. Bana Baba İsmet derler.” diyerek başlayan tanışıklığımız, zaman içinde dostluğa, partnerliğe, kader birliğine döndü. O kadar çok hikayem var ki seninle ilgili, kimine gülerdin, kimine kızardın belki.

“ŞOKA SOKTUN BENİ İSMET ABİ”

Ama senin bu yaptığın geçmişte tüm yaptığın beni şok edenlerin hepsine fark atar, yine şoka soktun beni İsmet abi. Hem de ne şok. Ne diyebilirim ki? Herhalde ya basket sahasında, ya da motosikletin üstünde son yorumunu yapmak isterdin. Başta Fanatik Basket olmak üzere, Asist ve diğer unutulmaz programlar, maçlar, yazılar, yorumlar unutulmayacaktır. Nurlar içinde ol İsmet abi. Allah İffet ablaya Burçin ve Cihangir ile tüm ailene, sevenlerine sabırlar versin.

 

You may also like

Share

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here