Türkiye-Rusya Maçının Devre Arasında İş Kadınlara Düştü

0
9
Türkiye-Rusya Maçının Devre Arasında İş Kadınlara Düştü
Türkiye-Rusya Maçının Devre Arasında İş Kadınlara Düştü

UEFA Uluslar B Liginde Türkiye, rakibi Rusya’yı Trabzon’da konuk etti. Müsabakadan konuk takım 2-1 galip ayrılırken maça ise sahada temizlik yapan kadın işçiler damgasını vurdu.

Trabzon’da oynanan Türkiye-Rusya karşılaşmasında taraftarlar Türkiye A Milli Takımını yalnız bırakmadı. Tribünlerin büyük bölümünü dolduran taraftarlar, maç öncesi ısınmak için sahaya çıkan ay yıldızlı futbolcuları alkışlayarak sevgi gösterisinde bulundu.

FUTBOLCULAR ZOR ANLAR YAŞADI

Türkiye-Rusya karşılaşması öncesi sahaya atılan konfetiler tam bir görsel şölen oluşturdu. Ancak sahaya atılan konfetiler, maç içinde futbolcuları oldukça zorladı. Hem Türk hem de Rus futbolcular, sahadaki konfetiler nedeniyle zaman zaman zor anlar yaşadılar.

SAHANIN TEMİZLENMESİ İSTENDİ

Seremoni ile maçın başlama düdüğü arasında çok kısa bir süre olduğu için gerekli temizlikler yapılamazken mücadele sahadaki konfetiler eşliğinde başladı. Devre arasında sahanın her yerine yayılan konfetilerin temizlenmesi istendi.

KADIN İŞÇİLER SAHAYA ÇIKTI

Sahaya atılan konfetileri temizlemek için ellerine süpürgelerini alan kadın görevliler, temizliğe yardım etti. Kadınların büyük çabalarına rağmen konfetilerin tamamı temizlenemedi.

You may also like

Share

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here