Trezeguet, İmzayı Atacakken Masadan Kalktı!

0
Trezeguet, imzayı atacakken masadan kalktı!
Trezeguet, imzayı atacakken masadan kalktı!

Çek Medyasınca; Mahmoud Hassan Trezeguet’in Prag’a gittiği söylenmekte!       

Mısırlı oyuncunun, 4 senelik kontrata imzaların atılacağı sırada kalemi bıraktığı ve transferin son anda iptal olduğu da söylentiler arasında yer almakta.

Kulüp yetkililerin de onayladığı bu büyüme sonrası Çekya tarihinin en pahalı transferi olması beklenen Mahmoud Hassan Trezeguet’in, bu büyüme sonrası Kasımpaşa kampına geri döneceği ifade edildi.

HİLMİ YETİM, TRANSFERİ BU LAFLARLA DOĞRULAMIŞTI

Kasımpaşa Başkan Vekili Hilmi Yetim: “Trezeguet’in Slavia Prag’a transferi bizim rızamızın dışında gerçekleşti. Özgür kalma maddesini ödemeyi kabul ettikleri için, bizim elimizde olan bir şey değil.” ifadelerini kullandı. Kasımpaşa Atletik Direktörü Nursal Bilgin ise “Slavia Prag, Trezeguet’nin kontratında yer alan 5 milyon Euro’luk özgür kalma değerini ödemeyi kabul etti. Transfer 2 gün içinde bitirilir. 5 milyon Euro’yu sıhhat hakimiyetinden hemen sonra tek seferde ödeyecekler” biçiminde konuştu.

GALATASARAY’IN TREZEGUET İÇİN SUNDUĞU ÖNERİ

Galatasaray’ın da transfer listesinde yer alan Trezeguet için Galatasaray, 2.5 milyon euro bonservis ve 2 de futbolcu değiş tokuşu önermişti. Sarı-kırmızılı kulübün transferinde Abdürrahim Albayrak da yaptığı konuşmada Trezeguet’in transferi için görüşmelerde bulunduklarını ve Kasımpaşa’dan özveri beklediklerini dile getirmişti.

Share

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here