Tarihnedio Yöneticisi Serhat ÖNER

0
55

Serhat ÖNER 4 Eylül 1988 yılında Erzincan’ın Kemah ilçesinde doğdu. İlk öğrenimini Necatibey ilk öğretim okulunda tamamladı. Kemah Lisesi’ni bitirdi. Lise yıllarında bilgisayar’a olan bağlılığı  dikkatleri çekiyordu. Oluşturduğu teknoloji grupları halen Türkiye’de en ön sıralarda aktif yaşamını sürdürmekte.

Lise okullar arası turnuvalarda oluşturduğu Basketbol ve Futbol takımları ve yaptığı liderlik okul takımlarının şampiyonluklar kazanmasına sebep oluyordu.  İlçedeki imkansızlıklar Doğu bölgesi’nin kıt kaynakları onu hep daha geri planda tutacaktı. 2006 yılında ailesiyle birlikte Ankara’ya taşınan Serhat ÖNER.

Bir yandan üniversite sınavlarına hazırlık için dersaneye gidiyor, bir yandan Tofaş basketbol klübünde basket oynuyordu. Eskişehir’de Lisans eğitimini tamamladıktan sonra iş hayatına atıldı. Gecesini gündüzünü bir yandan spor yapmaya adayan genç yetenek, hep birşeyler daha başarmalıyım hevesiyle ve azmiyle yaşamını sürdürmektedir. Bilgi İşlem sektöründe çalışma yaşamını sürdüren Serhat ÖNER, bir çok web sitesi kurup bilişim sektöründe en tepelere çıkarmıştır. Şimdilerde tarihnedio.com ‘ u kurup gençlere ışık olmayı hedeflemektedir. Yaşamı boyunca nice başarılara daha imza atması dileğiyle…

 

Merve Nazlı
En Son 3 Yazısı Aşağıdadır . . . (Tüm Yazılarını Görüntüle)

You may also like

Share

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here