Talihsiz Vatandaşın Lavaboya Giderken İş Yerini Emanet Ettiği Şahıs Hırsız Çıktı

0
Talihsiz Vatandaşın Lavaboya Giderken İş Yerini Emanet Ettiği Şahıs Hırsız Çıktı
Talihsiz Vatandaşın Lavaboya Giderken İş Yerini Emanet Ettiği Şahıs Hırsız Çıktı

Malatya’da iş yeri sahibinin güvenerek emanet ettiği cep telefonu satış mağazasından 2 bin TL değerindeki 2 adet telefonu alarak kayıplara karışan şahıs güvenlik kameralarına yakalandı. Dükkanına döndüğünde neye uğradığını şaşıran iş yeri sahibi “İlk defa güvenip bıraktım ondan sonra da bu iş başıma geldi” dedi.

Olay kent merkezindeki Evliyaoğlu İş Hanında yaşandı. Handa cep telefonu satışı yapılan iş yeri bulunan Fatih Öcal, önceden tanıdığı ve devamlı iş yerine gelen şahsa lavaboya gitmek için dükkanını emanet etti.

ETRAFI KOLAÇAN EDİP 2 BİN TL DEĞERİNDEKİ 2 TELEFONU ÇALDI

Güvenlik kameralarına da yansıyan bu anlarda Öcal’ın gidişini fırsat bilen şahıs etrafı kolaçan ettikten sonra vitrinde bulunan 2 bin TL değerindeki 2 cihazı alarak kayıplara karıştı.

LAVABODAN GELDİKTEN SONRA NEYE UĞRADIĞINI ŞAŞIRDI

Lavabodan geldikten sonra dükkanını emanet ettiği kişiyi yerinde bulamayan Öcal, vitrinde 2 telefonun eksildiğini görür görmez neye uğradığını şaşırdı. Hemen kamera kayıtlarını inceleyen Öcal, telefonların güvenip iş yerini emanet ettiği kişi tarafından çalındığını tespit etti.

“İLK DEFA GÜVENİP BIRAKTIM BU İŞ BAŞIMA GELDİ”

Şahsın devamlı iş yerine geldiğini ve kendisinin tanıdığını söyleyen Öcal, “İlk defa güvenip bıraktım ondan sonra da bu iş başıma geldi. Olaydan sonra neye uğradığımı şaşırdım. Hırsızın yakalanması için yardım bekliyorum” diye konuştu.Share

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here