Taciz İddiası Davasında Takipsizliği Kesinleşen Talat Bulut, Karalama Yapanlara Yargı Yolunu Gösterdi

0
7
Taciz İddiası Davasında Takipsizliği Kesinleşen Talat Bulut, Karalama Yapanlara Yargı Yolunu Gösterdi
Taciz İddiası Davasında Takipsizliği Kesinleşen Talat Bulut, Karalama Yapanlara Yargı Yolunu Gösterdi

Talat Bulut, ‘Yasak Elma’ dizisinde kostüm asistanı Özge Ş.’yi taciz etmekle suçlanmış, hakim karşısına çıkmıştı. Hakkında takipsizlik kararı verilen Bulut’un diziye dönmesi ise set çalışanlarını rahatsız etmişti. Bulut, hakkında takipsizlik kararının kesinleşmesinden sonra sosyal medya üzerinden, şahsına yönelik iftira ve karalama yapanlara, yaptığı duyuru ile yargı yolunu gösterdi.

DUYURUYA MEVLANA’NIN SÖZLERİ İLE BAŞLADI

Talat Bulut duyurusuna şöyle başladı; “Herkese merhaba , Mevlanın bir söz ile başlamak istiyorum. “Dün dünde kaldı, bugüne ve yarına dair yeni şeyler söylemek lazım. Ama ben bu sözü değiştirmeliyim. Dün dünde kalmadı. Bugüne ve yarına dair yeni şeyler söylemek ve uyarılar yapmak gerek. Elimdeki yazıyı okumak zorundayım kusura bakmayın. Çünkü bu bir uyarı! Lütfen dikkatle dinleyin.

YARGI ÖNÜNDE AYRI AYRI HESAPLAŞACAĞIM

Üzerime haksızca atılan ve mesnetsiz olduğu yargının tüm mercileri tarafından defalarca ispta ve tescil edilen bir iftirayı, insanoğluna yakışmayacak bir kötülük hissiyle, bana düşmanlık için pervasızca kullanma çabası içerisine giren herkesi, hayret ve sükunetle dinledim ve takip ettim. Hakkımda ortaya atılan yalanın, açık bir iftira olduğu yargı tarafından, tüm detaylarıyla, ortaya konduğu halde bazı linç seviciler, kamuoyu nezdinde (Yani kalabalık nezdinde) itibarımı zedelemek için hala çırpınmaya devam ediyor. Onlar artık bilmeliler ki, bana atılan bir iftiranın ortaya koyduğu yargı, onların bu açık suç girişimine de kayıtsız kalmayacaktır. Bugünden itibaren gerek yazılı gerekse sözlü olarak yaptıkları açıklamalarla, şahsıma karşı karalama kampanyası düzenleyen ve buna ortak olan herkesle ayrı ayrı yargı önünde hesaplaşacağım.”

SEVENLERİNE TEŞEKKÜR ETTİ

Hakkında takipsizlik kararı kesinleşen Talat Bulut, avukatı ve sevenlerine teşekkür ederek videosunu sonlandırdı.You may also like

Share

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here