Sıla, sevgilisine şiddet uyguladığı iddia edilen Özer Arkun’la arkadaşlığını bitirdi

0
Sıla, sevgilisine şiddet uyguladığı iddia edilen Özer Arkun'la arkadaşlığını bitirdi
Sıla, sevgilisine şiddet uyguladığı iddia edilen Özer Arkun'la arkadaşlığını bitirdi

Ozan Güven’in sevgilisi Deniz Bulutsuz’a şiddet uyguladığı iddialarından sonra sanat camiasında bir şiddet olayı daha yaşandı. Rubato grubunun solisti Özer Arkun’un evlilik hazırlığındaki sevgilisi B.Y.’yi dövdüğü iddia edildi.

Beşiktaş, Alanyaspor’un golcüsü Papiss Cisse ile anlaşma sağladı
Kılıçdaroğlu’dan İBB’ye atanan Can Akın Çağlar’la ilgili tartışmalara tek cümlelik yanıt
İzmir’de ekmek ücretlerine yüzde 20 zam yapıldı

Sıla sosyal medya hesabı Twitter üzerinden paylaşımında, ‘ama’, ‘fakat’ demeden mağdur olan kadının tarafında olduğun belirterek “Özer Arkun’la profesyonel ve arkadaşlık ilişkimi bitirdiğimi de kamuoyu ile paylaşmak isterim” diye yazdı.

“ŞİDDET, BİZİ ŞAŞIRTMAYA DEVAM EDECEK BELLİ Kİ”

Sıla Gençoğlu, paylaşımında şu ifadelere yer verdi: “Bugün müzisyen arkadaşım Özer Arkun’un bir kadına karşı işlediği şiddet suçunun haberini aldım. Bu kadar yakınımda, yıllardır birlikte işlere imza attığımız ve şiddetin emaresini görmediğim birinin yaptıkları karşısında hayret, dehşet, şaşkınlık, üzüntü ve öfke içindeyim. “Ama” “Fakat” demeden mağdur kadının tarafında olduğumu, elimden ne gelirse de yapmaya hazır olduğumu, Özer Arkun’la profesyonel ve arkadaşlık ilişkimi bitirdiğimi de kamuoyu ile paylaşmak isterim. Şiddet, hiç ummadığımız yerlerden çıkıp bizi şaşırtmaya devam edecek belli ki… Bize düşen dilsiz şeytanlara dönüşmemek.”

Sevgilisine şiddet uyguladığı ileri sürülen Rubato’nun solisti Özer Arkun hakkında soruşturma başlatıldıShare

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here