Siber punk oyuncu donanımlarını duyurdu

0
Siber punk oyuncu donanımlarını duyurdu
Siber punk oyuncu donanımlarını duyurdu

ROG cihazları için yeni bir renk oluşturmak dikkatle yapılması gereken bir iş. Bir ton seçmek, bu tonu uygulamak ve çeşitli malzemelerle uygun hale getirmek tek bir cihaz için bile zorken, bütün bir seri için çok karmaşık bir süreç gerektiriyor. ROG tasarımcıları daha önceden “ siber punk ” temalı pembe tonlarına odaklanmaya karar vermişti. 10 farklı pembe tonunu farklı aydınlatma koşullarında ve ortamlarda deneyen ROG tasarımcıları, hex kodu #F7266B olan enerjisi yüksek bir tonda karar kıldı.

Renkli hatları daha etkileyici hale getirmek için arka planda klasik siyah renk tercih edildi. Pratik olarak da bakıldığında koyu renkli malzemelerin zaman içinde daha fazla dayandığı görülüyor. Bu da sık kullanılan cihazlar için önemli bir özellik. Dizüstü bilgisayarlar çantadan defalarca çıkarılıyor, mouse’larda aşınma olabiliyor, kulaklıklardaki kulak yastıkları ve bantlar da sürekli kullanılıyor. Koyu renkler keskin ve sade bir görünüm kazandırırken, RGB aydınlatmanın parlak tonları için de mükemmel bir kontrast oluşturuyor.

ROG Strix Go 2.4 Electro Punk oyuncu kulaklığı

Hafif yapıdaki Strix Go 2.4 hızlı şarj olan uzun ömürlü piliyle kesintisiz oyun maratonları için uygun.
USB-C – USB 2.0 adaptör ve 3,5 mm bağlantıyla gelen ürün farklı cihazlara kolayca bağlanabiliyor. Kafa bandının çevresinde, kulak yastıklarında ve ROG logosunda yer alan canlı pembe ayrıntılar özel bir hava katarken geri kalan siyah kısım da leke tutmuyor.

ROG Strix Scope TKL Electro Punk oyuncu klavyesi

Bu mekanik klavye hızlı çok oyunculu oyunlar için özel olarak tasarlandı. Hızlı mouse hareketleri için masada daha fazla yer açmak amacıyla tasarımda nümerik klavyeden vazgeçildi. Sol CTRL tuşu da FPS oyunlarında kolaylık sağlamak için genişletildi. Cherry MX anahtarlarla donatılan bu klavye sayesinde oyuncular karmaşık komutları güvenle uygulayabiliyor.

ROG Strix Impact II Electro Punk oyuncu mouse’u

Yeni tasarım Strix Impact II’nin dayanıklı görünümünü değiştirmiyor. Profesyonel oyuncular düşünülerek tasarlanan bu mouse, ciddi mücadeleler için akıcı bir kullanım sunuyor ve rahatlık sunan ergonomik bir yapıya sahip. 79 gramlık hafif çerçevede hassas hız ve dokunma hissi sağlayan mafsallı tuş mekanizması bulunuyor. Mouse’un yumuşak kauçuk kablosu takılma ve sürtünmeyi azaltıyor.

ROG Sheath Electro Punk oyuncu mouse pad’i

Electro Punk serisine dahil Strix G15 dizüstü bilgisayarların yanında, oyuncu mouse’ları için üstün hassaslık sağlayan ROG Sheath mouse pad veriliyor. Köşeden köşeye 35 inç uzunluğunda ve 17 inç derinliğindeki ürün ROG çevre birimleri için benzersiz bir konfor ve yastıklama sunuyor.

ROG Electro Punk sırt çantası

Electro Punk koleksiyonu ROG Ranger BP1503 sırt çantasıyla daha da taşınabilir hale geliyor. Pembe şeritler, yamalar ve ön kısımda şık bir desenle yenilenen bu 15 inç dizüstü bilgisayar çantası; dayanıklı, hafif, su geçirmez dış yüzeyiyle ekipmanlarınızı hafif yağmurdan ve sıvı sıçramalarından koruyor. İç kısımdaki ağ bölüm sayesinde kullanıcılar kablolarını takılmadan düzenli bir şekilde yerleştirebiliyor. Yastıklı bölüm ise Strix G15’i veya diğer oyuncu dizüstü bilgisayarlarını rahat bir şekilde taşıma imkanı veriyor.   

Ali Yavuz Şahin

Share

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here