Şeyma Subaşı Aslında Kimdir?

0
59
seyma-subasi-
seyma-subasi-

 

Şeyma Subaşı 2 Temmuz 1990’da doğdu. 2008’de katıldığı Miss Turkey yarışmasıyla defilelere adım attı.

Bir yandan defilelere çıkarken bir yandan da İstanbul Aydın Üniversitesi’nde Moda Tasarım okuyordu.

2009 yılında katıldığı Var Mısın Yok Musun? yarışmasında üçücü gününde yarışmacı oldu. 69 bin lira ödül kazandı.
Bu yarışma onun için bir dönüm noktası oldu ve Acun Ilıcalı ile yakınlaşmaya başladı.

Acun, programdan sonra Şeyma’yı Yok Böyle Dans isimli yarışmanın kostüm tasarımcısı olarak işe aldı.

Bu tarihden sonra ise Şeyma ve Acun arasında yasak bir aşkın başladığı iddia edildi. Ilıcalı’nın Şeyma’ya lüks bir residenceda ev tuttuğu, son model bir jeep aldığı ve sevgilisi için ofis kiraladığı iddia edildi.

Bu sırada ilişkiden haberdar olan Zeynep Ilıcalı boşanma karşılığında 50 milyon liralık servetin yarısını istiyordu. Ayrıca her ay 30 bin lira nafaka talep etmişti. Fakat Acun eşini ikna etmiş, davayı düşürmüştü.

Daha sonra Acun, Şeyma’yı Amerika’ya dil kursuna gönderdi. Şeyma orada Acun’dan ayrılmayı düşünüyordu ama sonra vazgeçti. Bu sırada ablası Kübra Subaşı, Acun Medya’da işe başlamıştı.

Bir dönem Acun’un desteği ile Nişantaşı’nda butik açan Şeyma ticarette aradığını bulamayınca dükkanı kapadı.

 

 

İki yıl sonra Şeyma’nın hamile olduğu haberleri ortaya çıktı. Bu arada çift ayrılmıştı. Neden olarak ise Acun’un bebeği istememesi fakat Şeyma’nın doğumu yapmakta ısrar ettiği iddia edildi.

Bir süre sonra barıştılar ve Şeyma rahat bir hamilelik geçirmek için Miami’ye gitti. 2013’de bir ay erkenden kızı Melisa’yı kucağına aldı. Erkek olmasını istedikleri halde Acun dördüncü kez kız babası olmuştu.

 

Acun doğum hediyesi olarak Şeyma’ya 800 bin lira değerinde Range Rover marka bir cip aldı.

2016’da Acun ve Zeynep Ilıcalı boşandı. Boşanma haberinden kısa bir süre sonra ise Şeyma’dan evlilik açıklaması geldi.

 

 

Sürekli gezip, eğlenen Şeyma bu sırada 2 milyonluk takipçisi ile instagramda bir fenomen haline geldi.

 

18 Eylül’de Fransa’da evlendiler ve Şeyma giydiği gelinliğin fiyatıyla yine rekor kırdı.

 

Yakın bir tarihte yaptığı açıklamalarda yapacağı yeni bir projeden bahsetti. Stil danışmanı olarak bir aplikasyon uygulamasında yer alacağını dile getirmişti. Fakat bir süre sonra garip bir iddia ortaya atıldı. Şeyma, Safiye Nur Şimşek’in projesini çaldığıyla itham edildi.
Şeyma bu iddianın iftira olduğunu öne sürdü.

Yine yakın bir tarihte sosyal medyadan Şeyma’ya hakaret davasından üç kişi göz altına alındı. Yurt dışına kaçan üçüncü kişi ve için Interpol’ün devreye girdiği söylenmişti. Polisin çete diye adlandırdığı çetenin lideri ile birlikte 30 kişi tutaklandı.

Ekim ayında bir skandala daha adını yazdı Şeyma. Instagramda yayınladığı dans ederkenki videosunda arkadan bir kişinin sorduğu “hap var mı hap?” sorusu gündeme bomba gibi düştü.

 

Şeyma Subaşı şu an hala aşırı sosyal. Bu sosyal ve genç kadının halen ne iş yaptığı merak konusu. Zaten verdiği bir röportajda kendisi de ne iş yaptığını bilmediğini söylemişti. Kendi söylemiyle kendisine “life-style bir şey mi desek?”

You may also like

Share

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here