Sevmeyin Beni

1
16

 

Sevmeyin beni istemiyorum. Ben sevilmek için ödediğim ağır bedenlerden bir hayli yoruldum. Sevmek istediğim zaman benden giden herkes ve sevilmek için yaklaştığım herkes bir parça götürdü ruhumdan. Güven bu duygu ise ateşten gömlek benim için her yaklaştığımda beni yakan her şeye rağmen giydiğimde beni kül eden. Yoruldum en çokta güvenmekten. Aslında beni yoran güvenmek değilde güvendiğim kişileri yanlış seçmek. İnanıyorum,yıkıyorlar inançlarımı. Güveniyorum, yerle bir ediyorlar. Umut ediyorum, son noktasına kadar söküp alıyorlar. Bendeki iyi hissettirmeye dair ne varsa koparıyorlar.İyiyim ben böyle bütün duygulardan ve bana o duyguları hissettirenlerden uzak.

 

Sevmeyin beni istemiyorum.
Ben sevilmek için ödediğim ağır bedenlerden bir hayli yoruldum.
Sevmek istediğim zaman benden giden herkes ve sevilmek için yaklaştığım herkes bir parça götürdü ruhumdan.

Güven bu duygu ise ateşten gömlek benim için her yaklaştığımda beni yakan her şeye rağmen giydiğimde beni kül eden.
Yoruldum en çokta güvenmekten. Aslında beni yoran güvenmek değilde güvendiğim kişileri yanlış seçmek. İnanıyorum,yıkıyorlar inançlarımı. Güveniyorum, yerle bir ediyorlar. Umut ediyorum, son noktasına kadar söküp alıyorlar. Bendeki iyi hissettirmeye dair ne varsa koparıyorlar.İyiyim ben böyle bütün duygulardan ve bana o duyguları hissettirenlerden uzak.

İstemiyorum sevilmek.
Bana bir iyilik yapmak istiyorsanız, durabildiğiniz kadar uzak durun benden. Ben böyle iyiyim. Herkese mesafeli.
Belki hayatımın en güzel gününü yaşamayacağım ama sırf o güzel günü yaşadım diye ruhumun da yaralanmasına izin vermeyeceğim.
En ufak bir ümit tanesi bahsetmeyin bana istemiyorum. O ufacık ümit kırıntısının beni uçuruma itmesini istemiyorum. O uçurumdan atlamama bile izin vermezken beni o uçuruma çıkarmamalısınız.
Yoruldum herkesten ve her şeyden. En çokta bu denli kırılmaktan.

You may also like

Share

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here