Sevmeyin Beni

 

Sevmeyin beni istemiyorum. Ben sevilmek için ödediğim ağır bedenlerden bir hayli yoruldum. Sevmek istediğim zaman benden giden herkes ve sevilmek için yaklaştığım herkes bir parça götürdü ruhumdan. Güven bu duygu ise ateşten gömlek benim için her yaklaştığımda beni yakan her şeye rağmen giydiğimde beni kül eden. Yoruldum en çokta güvenmekten. Aslında beni yoran güvenmek değilde güvendiğim kişileri yanlış seçmek. İnanıyorum,yıkıyorlar inançlarımı. Güveniyorum, yerle bir ediyorlar. Umut ediyorum, son noktasına kadar söküp alıyorlar. Bendeki iyi hissettirmeye dair ne varsa koparıyorlar.İyiyim ben böyle bütün duygulardan ve bana o duyguları hissettirenlerden uzak.

 

Sevmeyin beni istemiyorum.
Ben sevilmek için ödediğim ağır bedenlerden bir hayli yoruldum.
Sevmek istediğim zaman benden giden herkes ve sevilmek için yaklaştığım herkes bir parça götürdü ruhumdan.

Güven bu duygu ise gömlek benim için her yaklaştığımda beni yakan her şeye rağmen giydiğimde beni kül eden.
Yoruldum en çokta güvenmekten. Aslında beni yoran güvenmek değilde güvendiğim kişileri yanlış seçmek. İnanıyorum,yıkıyorlar inançlarımı. Güveniyorum, yerle bir ediyorlar. Umut ediyorum, son noktasına kadar söküp alıyorlar. Bendeki iyi hissettirmeye dair ne varsa koparıyorlar.İyiyim ben böyle bütün duygulardan ve bana o duyguları hissettirenlerden uzak.

İstemiyorum sevilmek.
Bana bir iyilik yapmak istiyorsanız, durabildiğiniz kadar uzak durun benden. Ben böyle iyiyim. Herkese mesafeli.
Belki hayatımın en güzel gününü yaşamayacağım ama sırf o güzel günü yaşadım diye ruhumun da yaralanmasına izin vermeyeceğim.
En ufak bir ümit tanesi bahsetmeyin bana istemiyorum. O ufacık ümit kırıntısının beni uçuruma itmesini istemiyorum. O uçurumdan atlamama bile izin vermezken beni o uçuruma çıkarmamalısınız.
Yoruldum herkesten ve . En çokta bu denli kırılmaktan.

Bu Yazıyı Okuyanlar Bunları da Okudu . . .

Share
Web sitemizden yazı kopyalayıp, başka platformlarda yayınlamak telif suçu kapsamında cezalandırılacaktır. Web Sitemize Hoş Geldiniz.Twitter Takip Edilesi Hesaplar >> @tarihnedio , @SerhatOner24

Sevmeyin Beni” için bir yorum

  • 1 Şubat 2018 tarihinde, saat 16:46
    Permalink

    Çok güzel olmuş … emeğinize sağlık..

    Yanıtla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll Up