Sevgiliyi Elde Etmenin 6 Altın Kuralı!

0
Sevgili bulma yolları elde etmenin 6 altın kuralı!
Sevgili bulma yolları elde etmenin 6 altın kuralı!

Sevgili nasıl bulunur? Sevgili bulmanın yolları nelerdir? Sevgili bulmak için yapılması gerekenler nelerdir? Günümüzde teknolojinin gelişmesiyle beraber hayatımızdaki zor olan birçok şeyi kolaylaştırıyor. Eee tabi bu durum sadece iş hayatımızı değil aşk hayatımızın da şekillenmesine yardımcı oluyor. Günümüzde çeşitli aplikasyonların ve sosyal medya mecralarının gelişmesiyle artık sevgili bulmak çok kolay! Görüyorsun beğeniyorsun ve ekliyorsun! Sevgili bulmak için aplikasyona ihtiyacınızın olmadığını gösteren 6 kural!

TEKLİFLERE AÇIK OLUN!

Artık üşengeçliği bir kenara bırakın ve sürekli olarak arkadaşlarınızdan gelen reddettiğiniz davetleri tek tek kabul edin. Sürprizin nereden geleceğini bilemeyiz ama değil mi? Hayatınızı değiştirecek erkek belki bir doğum günü partisinde sizi bekliyor olabilir…

YOLA ÇIKIN!

Yola çıkın! Tek başınıza veya arkadaşlarınızla fark etmez! İçinde bulunduğunuz çevrenin dışına çıkıp farklı bir ortama gidin. Bazen uzaklaşmak içinde bulunduğunuz karmaşadan hem kurtulmanıza yardımcı olacaktır hem de hayatınızın dönüm noktası olacak kişi belki başka bir ülkede sizi bekliyor olabilir.

sevgili bulmak için yapılması gerekenler nelerdir

FARKLI MEKANLARA ŞANS VERİN!

Bildiğiniz mekanlarda takılmak her zaman size huzur ve güven verir ancak bazen yeni yerler her zaman iyidir. Bunun nedeni sürekli olarak gittiğiniz, bildiğiniz mekanlarda takılmak hep aynı insanlarla olmasa bile aynı tip insanlarla karşılaşmanıza neden olabilir. Bunun için hayatınızın aşkının nereden çıkacağını bilemezsiniz. O yüzden hep aynı mekanlara tıkılıp kalmayın!

BAZEN SÜRÜDEN AYRILMAK GEREKİR!

Yeni bir ilişki isteyenler için risk oluşturan durumlardan biri de sürekli olarak grup halinde gezmektir. Kadın kadına düzenlediğiniz planlar bir erkeğin size yaklaşmasını engelleyen durumlardan biridir. Erkeğin grup içinde bir sürü kadının içine girip konsepti bölmek uygunsuzmuş gibi hissetmesine neden olabilir. O yüzden arada bazen sürüden uzaklaşmanızı tavsiye ediyoruz.

ÜSTÜNÜZDEKİ ÖN YARGILARI BİR KENARA ATIN!

Birisini sadece tipine göre yargılama biz kadınların sıklıkla yaptığı en büyük hatalardan biridir. Karşınızdaki kişinin sadece tipine göre yargılamak hiç beklemediğiniz bir erkeğin ayaklarınızı yerden kesmesini engelleyebilir. Unutmayın bazen tek bir kelime, bazen tek bir bakış size hiç beklemediğiniz duyguların kapısını açabilir. Üstünüze giydiğiniz ön yargılarınızı çıkarma vakti geldi!

KALBİNİZİN SESİNİ DİNLEYİN!

Her şeyden önemlisi algılarınızı kapatmayın, geçmişte çok büyük olaylar yaşamış ve haksızlıklara maruz kalmış olabilirsiniz. Ancak bu hayatınıza girecek herkes için geçerli değil şans vermekten korkmayın, ufkunuzu genişletin ve mantığınızı tam anlamıyla silmeden kalbinizin sesini dinleyin! İşte o zaman hayatınızın nasıl renklendiğini görebilirsiniz.

Share

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here