Sevgilisi, Oyuncu Yeşim Gül’ün Evinde Pencereden Atlayarak İntihar Etti

0
Sevgilisi, Oyuncu Yeşim Gül'ün Evinde Pencereden Atlayarak İntihar Etti
Sevgilisi, Oyuncu Yeşim Gül'ün Evinde Pencereden Atlayarak İntihar Etti

Son olarak Dolunay, Cesur Yürek ve Aşk Yalanı Sever gibi dizilerde rol alan 53 yaşındaki oyuncu Yeşim Gül, 28 yaşındaki Serdar Peçen ile birlikteydi. İddiaya göre oyuncu, işitme engelli sevgilisi Peçen’den kendisi için kredi çekmesini istedi.

BANKADAN 50 BİN LİRA ÇEKTİ

Bankadan 50 bin lira kredi çeken Peçen, parayı sevgilisine verdi. Bir süre sonra genç adam, sevgilisine krediyi ödemekte zorluk çektiğini söyledi. Kredi yüzünden aralarında tartışma çıkınca, Yeşim Gül sevgilisini terk etti.

BARIŞMAYA İKNA EDEMEDİ

Sabah’ın haberine göre, sevgilisinin kendisinden ayrılmasını hazmedemeyen Serdar Peçen, geçen cuma günü konuşmak için oyuncunun Beşiktaş’taki evine gitti.

KENDİSİNİ PENCEREDEN ATTI

Kendisinden 25 yaş büyük olan sevgilisini barışmaya ikna edemeyen genç adam, pencereden atlayarak intihar etti. Gül, polis ekiplerini çağırarak durumu bildirdi. Gencin ölümüyle ilgili İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı’nca soruşturma başlatıldı.

“ÖLÜMÜNE SEBEP OLDU”

Peçen’in ağabeyi, “Kardeşim işitme engelliydi. Dizilerde oyunculuk yapıyordu. Yeşim Gül ile ilişkisi ona iyi geliyordu. Yeşim Hanım için kredi çekmişti. Ödeyemedi. Yeşim hanım kardeşime yardım edeceğine bir de onu terk etti. Kardeşimin ölümünden sorumlu olan Yeşim Hanım’ın cezalandırılmasını istiyoruz” dedi.Share

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here