Şarkıcı Fulin, Kendisini Sahneye Atan Hayranıyla Dans Etti

0
8
Şarkıcı Fulin, Kendisini Sahneye Atan Hayranıyla Dans Etti
Şarkıcı Fulin, Kendisini Sahneye Atan Hayranıyla Dans Etti

7 Eylül’de yeni şarkısı ‘Cek Kenera’ ile müzikseverlerle buluşacak olan Fulin, Batum konserinde sevenleriyle buluştu. Fulin, şarkı söylediği hayranını bir çok meslektaşı gibi uzaklaştırmak yerine dans etti.

KENDİNİ SAHNEYE ATAN HAYRANIYLA DANS ETTİ

Geçen yıl Kazakistan’da düzenlenen Silk Way Star yarışmasında Türkiye’yi temsil eden popçunun konserine Azerbaycan, Özbekistan ve İranlı müzik severler de büyük ilgi gösterdi. Fulin’in İranlı bir hayranı, kendini sahneye attı ve ünlü şarkıcıyla beraber bir süre dans etti.

“BOMBA BİR ŞARKIYLA SEVENLERİMLE BULUŞACAĞIM”

Eylül ayında müzikseverlerle buluşmaya hazırlanan Fulin, yeni şarkısı ‘Çek Kenara’ için “Çok ama çok heyecanlıyım, bomba bir yaz şarkısı ile sevenlerimle buluşacağım. Bu iş için çok hazırlandık, çok emek verdik. İmre Haydaroğlu ile süper bir klip çektik, dans vazgeçilmezim olduğu için bu şarkımın klibimde ciddi anlamda dans çalışmalarına da yer verdim. Çok içimize sinen bir iş oldu, hayırlısıyla insanlar bu şarkıya bayılacaklar. Bu benim Batum’a ikinci gelişim çok iyi ağırlandım. Otel ve çalışanlarına teşekkür ediyorum” dedi.You may also like

Share

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here