Sanatçılara “Adaletinizin Terazisini Sileyim” Diyen Recep Özel’e Berna Laçin’den Cevap Geldi

0
Sanatçılara
Sanatçılara "Adaletinizin Tezasini Sileyim" Diyen Recep Özel'e Berna Laçin'den Cevap Geldi

Oyuncu Berna Laçin, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla AK Parti’nin YSK Temsilcisi Recep Özel’in ‘”Adaletinizin terazisini sileyim” sözlerine tepki gösterdi.

AK Parti’nin YSK Temsilcisi Recep Özel, Ekrem İmamoğlu’na destek paylaşımlarında bulunan ünlü isimlere yönelik olarak bir paylaşımda bulunmuş ve “Sanatınız da adamlığınız da yalan! Seçim yenilemeye verilen tepki adeta ’emir komuta zinciri’ gibi! Partiler kapatıldı, sustular, kıyafetinden dolayı işten atılanlara sustular, PKK öldürürken sustular! Şimdi Ekrem için sıraya girdiler! Adaletinizin terazisini sileyim paslanmasın!” yazmış ve gündeme gelmişti.

Özel’in hedef gösterdiği isimler sosyal medya hesaplarından bu sözlerle ilgili paylaşımlarda bulunurken oyuncu Berna Laçin’den de dikkat çekici bir paylaşım geldi.

LAÇİN’DEN BENZER TEPKİ

Oyuncu Berna Laçin kendileri hakkında yapılan bu çıkışın haksız ve ağır olduğunu düşünerek tepkisini gösterirken Özel’in yaptığına benzer bir benzetme yaparak şunları söyledi:

Terazisini cebindetaşıyanlar, kalp terazisinin aynı anda ne çok haksızlığı tartabileceğinianlayamazlar! Bu arada tüm siyasiler ve yöneticiler dahil , herhangi birine”senin ağzını silerim” dersek sıkıntı olmaz değil mi?Share

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here