Samsung’ların Güncelleme Tarihi Belli Oldu!

0
7
Samsung’ların güncelleme tarihi belli oldu!
Samsung’ların güncelleme tarihi belli oldu!

Samsung bugün yaptığı duyuruyla, destekleyen cihazlar için yapılacak yeni güncellemenin yayına hazır olduğunu açıkladı. Bekleneceği üzere, bu yeni güncelleme birçok işletim sistemi ve cihaz açığına çözüm buluyor. Düzinelerce orta ve yüksek riskli güvenlik açığı düzeltilirken, ayrıca 9 kritik güvenlik açığına yönelik düzeltmeler yapıldı.

Eylül ayı Samsung güvenlik güncellemesi destekleyen cihazlar için yapılacak son düzeltmeler ve paketleme işlemlerinin ardından yayınlanacak. Samsung’un kendi yazılımında bulunan 18 SVE (Samsung’un güvenlik açıkları) üzerinde de düzenlemeler yapıldı.

Desteklenen cihaz listesi ve güncellemenin detaylı açıklamasına buradan ulaşabilirsiniz. Bu arada, Eylül 2018 Android güvenlik güncellemesinin hangi Galaxy modellerine geleceğini açıkladığı listede, Galaxy Note 5 ve S6 Edge+ modeline yer vermedi. Özellikle kullanıcı sayısı hala çok fazla olan ve hala sıfır modellerinin günümüzde satıldığı Galaxy Note 5 gibi bir model, artık Android güvenlik güncelleştirmelerini almayacak.

 

You may also like

Share

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here