Ronaldo’nun Annesi Dolores Aveiro, Canlı Yayında Yaşam Savaşı Verdiğini Açıkladı

0
Ronaldo'nun Annesi Dolores Aveiro, Canlı Yayında Yaşam Savaşı Verdiğini Açıkladı
Ronaldo'nun Annesi Dolores Aveiro, Canlı Yayında Yaşam Savaşı Verdiğini Açıkladı

İtalya Serie A’da Juventus forması giyen Cristiano Ronaldo, annesi Dolores Aveiro’dan gelen bir haberle büyük üzüntü yaşadı. Annesine düşkünlüğü ile bilinen Portekizli dünyaca yıldızı, annesinin ikinci kez ciddi bir hastalığa yakalandığını öğrendi. Daha önce 2007 yılında göğüs kanseri teşhisi konulan ve aldığı tedavi sonrası kanseri yenmeyi başaran 64 yaşındaki Dolores Aveiro, Portekiz’de katıldığı bir programda “Bundan kimsenin haberi yok ama yaşam savaşı veriyorum” açıklamasında bulundu.

OPERASYONU MADRİD’DE GEÇİRDİĞİNİ AÇIKLADI

Dört çocuk annesi Dolores Aveiro, canlı yayında yaptığı açıklamada “Diğer göğsümden de bir operasyon geçirdim. Bunu herkesten sakladım. Kemoterapi tedavisi gördüm. Şu anda yaşam savaşı veriyorum” ifadelerini kullandı. Dolores Aveiro, geçirdiği operasyon hakkında Madrid’de olması dışında detay vermezken, kimsenin bu yaşadıklarından haberdar olmadığını tekrarladı.

RONALDO 100 BİN STERLİN BAĞIŞLAMIŞTI

Cristiano Ronaldo, 2009 yılında annesini kanserden kurtaran ve hayatını kurtaran hastaneye, tedavi merkezi yapılması için 100 bin sterlin bağışlamıştı.Share

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here