Rocket League tamamen ücretsiz olacağı açıklandı

0
Rocket League tamamen ücretsiz olacağı açıklandı
Rocket League tamamen ücretsiz olacağı açıklandı

Pandemi sırası ve sonrasında çoğu firma oyunlarını kullanıcıları hem kendine bağlamak hem de fırsatlar sunmak adına bazı yapımlarını ücretsiz olarak oyun severlere sunmaya başladı. Özellikle Epic Games’de gördüğümüz bu alışkanlığa başka firmalar da eklendi. Şimdi ise Psyonix tarafından geliştirilen arabalarla futbol oynatılan bu eğlenceli oyun ücretsiz olarak sunulacak.

Rocket League çıktığı andan itibaren espor oyun kategorisinde kendine önemli bir yer edinmişti, oyun şimdi radikal bir karar aldı, ancak bu karar bir sonraki güncellemede geçerli olacak. Şu anda Steam üzerinden, 31 Türk Lirası sunarak sahip olabileceğiniz oyun bundan sonra tamamıyla ücretsiz oyunlar arasındaki yerini alacak. istikbal. Bu kararın yanında oyun bedava olmasının yanı sıra bundan sonra Steam üzerinden elde edilemeyecek.

Yapımın geliştirici firması olan Psyonix’in, Epic Games doğrulusunda satın alınması ile beraber gerçekleşmesi beklenen hadise sonucunda gerçekleşiyor.

Rocket League ‘e ücret verenler içi hediyeler

Firma oyuna para veren kullanıcılarını da unutmayacak. Daha önce oyuna para veren oyunculara bazı hediyeler verilecek. Konuşulan hediyeler ise şöyle;

• Oyun ücretsiz olmadan önce çıkan tüm Rocket League DLC’leri
• Oyunu hangi sene oynamaya başladıklarını gösteren bir unvan
• Legacy kalitesinde 200’den fazla common eşya
• Golden Cosmos Boost
• Diece-Oro tekerlekler
• Huntress oyuncu banner’ı

Share

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here