Reeder’da Taksit Dönemi Başladı!

0
reeder'da taksit yarıyılı başladı!
reeder'da taksit yarıyılı başladı!

Türkiye’nin teknoloji markası reeder, Fibabank ile yaptığı iş birliği çerçevesinde telefon ve tablet almak isteyenlere yeni bir fırsat sunuyor. Fibabank iş birliği ile yaşama geçirilen kampanyada 400 TL ve üzeri telefon ya da tablet alanlar 24 aya kadar taksitle ödeme alternatifinden yararlanabilecek. İnternet üzerinden yapılacak kapıda ödeme imkanı olan kampanya ile herkes istediği telefona aylık 35, tablete aylık 25 TL taksitlerle basitçe sahip olabilecek.

reeder’da her isteğe uygun, herkesi hoşnut edecek akıllı telefon ve tablet alternatifleri bulunuyor. Kampanya dahilinde alınabilecek ürünler arasında satış rekorları kıran 8 inç ekranlı M8 Plus tablet ve M10 Plus gibi fiziksel klavye desteği olan tablet bilgisayar modelleri de yer alıyor. Ayrıca mobil oyundan bırakamayanların en ehemmiyetli seçimi 6 GB RAM’e sahip olan reeder P12S akıllı telefon ve değişik renk alternatiflerine sahip olan reeder P12 cep telefonu da bu kampanya ile kolay bir biçimde alınabiliyor.

Reeder ve Fibabank iş birliği ile yaşama geçirilen kampanyadan kredi kullanabilen herkes yararlanabiliyor. Kampanya kapsamında 400 TL ve üzeri tablet ya da telefonları 24 aya kadar taksitle satın alabilirsiniz.

Share

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here