Platonik Aşk Zarar Verir Mi?

0
8
Platonik aşk zarar verir mi içinizde uçan kelebeklere dikkat!
Platonik aşk zarar verir mi içinizde uçan kelebeklere dikkat!

Platonik aşk kişiye nasıl zararlar verebilir? Platonik aşk zararlı mıdır? Platonik aşk kişiye zarar verir mi? Platonik aşkta dikkat edilmesi gerekenler nelerdir? Zaman zaman veya belirli yaşlarda başımıza gelen durumlardan biride platonik aşktır. Peki platonik aşk kişiye zarar verir mi? Platonik aşkta dikkat edilmesi gerekenler nelerdir? İşte

Aşk belkide yeryüzündeki en masum duygulardan bir tanesidir. En kaba olanı yumuşatan zaman zaman en sessizi kocaman bir kızgın boyaya dönüştüren duygudur. Bu duygu hüznümüzde ve en sevinçli günümüzde bize eşlik etmesinin yanında büyük tecrübeler kazanmamıza yardımcı olmaktadır. Peki her aşk masum mudur? Elbette aşkın boyutları vardır ancak her aşkın sonu aynı yazılmaz. Buna örnek olarak platonik aşkları dahil edebiliriz. Belirli dönemlerde birçoğumuzun başından platonik aşk macerası geçmiştir.

olatonik aşkPlatonik aşk duygusu insana tatlı heyecanlar, coşkular yaşatır. Bir süre için platonik aşktan beslenebilirsiniz. Ama bunun gerçek bir aşk, gerçek bir ilişki olmadığıyla yüzleştiğinizde sıkıntıya düşebilirsiniz. Duygularınızı yaşıyor olmak ok keyifli. Fakat gerçek ilişki, birlikte yürütülen ilişkidir. Kendi içinizde yaşadığınız duygular zamanlar yükselişe geçerse bu kişiye duygusal anlamda zarar verebilir.

You may also like

Share

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here