Oyuncu Ozan Güven, esmer kız arkadaşıyla gecelerde yakalandı

0
Korona günlerinde aşk! Ozan, esmer güzelle gecelerde yakalandı
Korona günlerinde aşk! Ozan, esmer güzelle gecelerde yakalandı

Şimdilerde Star TV ekranlarında yayınlanan Babil dizisinde rol alan başarılı oyuncu Ozan Güven, önceki akşam sevgilisiyle görüntülendi. Muhabirleri görünce koronavirüs var diyerek tepki göstererek Güven, hızlı adımlarla uzaklaştı.

“FAZLA YAKLAŞMAYIN ARKADAŞLAR”

Son zamanlarda adı fazla kadınlarla anılan Ozan Güven, geçtiğimiz akşam Cihangir’de esmer bir kadınla yakalandı. Uçankuş muhabirlerinin objektiflerine takılan Özan Güven, dünyayı etkisi altına alan ve 18 bin 900’den fazla kişinin hayatını kaybettiği koronavirüsü ileri süren Güven, “Fazla yaklaşmayın arkadaşlar” diyerek tepki gösterdi. Oyuncu yanındaki esmer kadınla ilgili soruları da yanıtsız bıraktı. Ozan Güven’in gergin anları ise dikkatlerden kaçmadı.

ADI YÜSRA GEYİK İLE ANILDI

Ünlü oyuncu Ozan Güven ile Arka Sokaklar dizisinde Hüsnü Çoban’ın kızı “Zeliş” olarak tanınan Yüsra Geyik, geçtiğimiz aylarda yurt dışında el ele görüntülenmişti. Ozan Güven ile birlikte rol aldıkları ‘Don Kişot’um Ben’ oyunu çıkışında görüntülenen Geyik, aşk haberleri için “Açıklama yapmam. Bu benim haddime değil” diyerek topu Ozan Güven’e atmıştı.

Oyuncu Ozan Güven, esmer kız arkadaşıyla gecelerde yakalandı

Ozan Güven’le aşk yaşadığı konuşulan Yüsra Geyik’ten ilginç çıkış: Bu benim haddime değil

El ele görüntülenen Ozan Güven ve Yüsra Geyik’in aynı tiyatro oyununda yer aldığı ortaya çıktı

Ozan Güven ile Yüsra Geyik el ele görüntülendiShare

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here