Operasyona giden polis araçlarının Emniyet Müdürlüğü’nden ayrılışı havadan fotoğraflandı

0
Operasyona giden polis araçlarının Emniyet Müdürlüğü'nden ayrılışı havadan fotoğraflandı
Operasyona giden polis araçlarının Emniyet Müdürlüğü'nden ayrılışı havadan fotoğraflandı

İstanbul Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerinin Üsküdar ve Ümraniye’de uyuşturucu satıcılarına yönelik sabah erken saatlerde yaptığı eş zamanlı operasyonlarda çok sayıda şüpheli gözaltına alındı. Polis araçlarının Vatan Caddesi’nde bulunan İstanbul Emniyet Müdürlüğü’nün otoparkından çıkışları havadan görüntülendi.

Beşiktaş, Kevin-Prince Boateng ile yeni sözleşme imzalamayacak
Pençe-Kaplan Operasyonu’nda 41 terörist etkisiz hale getirildi
Sivil polis aracına çarpan ehliyetsiz sürücü, “Polis çağırmayın” teklifinde bulundu

EŞ ZAMANLI OPERASYON DÜZENLENDİ

Sabah erken saatlerde Ümraniye ve Üsküdar’daki birçok adrese narkotik polisleri eş zamanlı operasyon düzenledi. Uyuşturucu satıcılarına yönelik gerçekleştirilen operasyonlarda çok sayıda şüpheli gözaltına alındı. Polis, operasyon düzenlediği evlerde arama yaptı. Operasyona polis helikopteri ve Özel Harekat polisleri de destek verdi.

BİRÇOK ŞÜPHELİ GÖZALTINA ALINDI

Operasyon yapılan adreslerden birisi de Üsküdar Cumhuriyet Mahallesi Akın Sokak’ta bulunan bir daire oldu. Özel harekat polislerinin eşliğinde daireye giren narkotik ekipleri adreste arama yaptı. Gözaltına alınan şüpheliler Vatan Caddesi’ndeki Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü’ne götürüldü. Onlarca polis aracının Vatan Caddesi’nde bulunan İstanbul Emniyet Müdürlüğü’nün otoparkından çıkışları havadan fotoğraflandı.Share

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here