Önümüzdeki Yıllarda Gösterime Girecek, Merakla Beklenen 8 Harika Film!

0
Önümüzdeki Yıllarda Gösterime Girecek, Merakla Beklenen 9 Harika Film
Önümüzdeki Yıllarda Gösterime Girecek, Merakla Beklenen 9 Harika Film

Önümüzdeki yıllarda vizyona girecek en heyecan verici filmleri listeledik. Gelin bakalım…

1. Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 3 (1 Mart 2019)

Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 3 (1 Mart 2019)

Hicks, Vikinglerin ilk ejderha eğitmeni olmuş ve ejderhalar ile insanlar arasındaki barışı sağlama görevini başarıyla yerine getirmiştir. Ejderhası Dişsiz ile kazandıkları bu barış, Dişsiz’in yeni keşfi ile önemini kaybeder. Dişsiz artık tükendiğini sandığı kendi soyuna mensup bir ejderhayı keşfeder. Bu dişi ejderha vahşi ve zorludur. Tehlike bir kez daha kapıya dayandığında ve Hicks’in otoritesi sınandığında, ejderha da binici de kendi türünü korumak için önemli kararlar vermek zorunda kalacaktır…

2. The Lego Movie 2 ( 8 Şubat 2019)

The Lego Movie 2 ( 8 Şubat 2019)

Legolar evreninde geçen filmde, sıradan bir adam olan Emmet, beklemediği bir anda dünyayı kurtaran bir kahraman olma şansını yakalar.

3. Shazam! (5 Nisan 2019)

Shazam! (5 Nisan 2019)

Shazam, tek bir sihirli kelime ile süper kahramana dönüşen bir çocuğun hikayesini anlatıyor. Herkesin içinde bir süper kahraman yatar. Kimileri bunu sadece birkaç sihirli sözcük ile ortaya çıkarabilir.

4. Captain Marvel (8 Mart 2019)

Captain Marvel (8 Mart 2019)

Carol Danvers sakin bir hayat yaşayan bir kadındır. Ancak bu değişmek üzeredir. Günün birinde Kree teknolojisini içeren bir patlama sonucu özel güçler edinir. Transformasyon yeteneği kazanan karakter kısa sürede güçlerini iyilik için kullanmaya karar vererek Kaptan Marvel adını alır. O artık adaleti sağlamak ve güçsüzleri korumak için çalışacaktır…

5. Godzilla 2 (31 Mayıs 2019)

Godzilla 2 (31 Mayıs 2019)

2014 yapımı Godzilla’nın devam filmi niteliğinde olan “Godzilla: King of Monsters”in yönetmen koltuğunda Michael Dougherty oturuyor. Filmde Godzilla’nın Mothra, Rodan ve ezeli düşmanı olan üç başlı King Ghidorah ile çatışması ve bu esnada insanlığın var oluşunun dengesini bozması konu ediliyor.

6. John Wick: Chapter 3 ( 17 Mayıs 2019)

John Wick: Chapter 3 ( 17 Mayıs 2019)

John Wick iki nedenden ötürü firaridir. Kellesi üzerine 14 milyon dolarlık açık sözleşme konulmuştur ve temel bir kuralı ihlal etmiştir; Continental Hotel’de birini öldürmüştür. Kurbanı ise açık kontratı sunan Yüksek Masa üyesidir. İşi bitmiş olması gereken John’a otelin yöneticisi Winston tarafından bir saatlik bir kaçış süresi verilir. Ardından üyeliği iptal edilecek, tüm hizmetlerden men edilecek ve diğer üyelerle iletişimi kesilecektir. John’un New York City’den kaçma mücadelesinde güvenebileceği tek şey servis endüstrisidir…

7. Star Wars: Episode IX ( 19 Aralık 2019)

Star Wars: Episode IX ( 19 Aralık 2019)

Şu sıralar tüm dünyada Star Wars Son Jedi filmi çılgınlığı yaşanıyor. Filmi izleyen Star Wars çılgınları şimdi de gözünü kulağını Star Wars 9 filmine dikmiş durumda.

8. Avatar 2 (17 Aralık 2020)

Avatar 2 (17 Aralık 2020)

Avatar serisinin 2009 yılında küresel bir fenomen haline gelen devam halkası; bu defa James Cameron’un yaratmış olduğu öykü evreninin hem kökenlerine iniyor hem de sınırlarını genişletmeyi hedefliyor. Filmin başrolleriniyse, ilk filmden aşina olduğumuz Zoe Saldana, Sigourney Weaver ve Sam Worthington üstleniyor.

Share

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here