Okan Kurt’tan Haciz Gelen Tırlarıyla İlgili İlk Açıklama

0
Okan Kurt'tan haciz gelen TIR'larıyla alakalı ilk söyleme
Okan Kurt'tan haciz gelen TIR'larıyla alakalı ilk söyleme

Şarkıcı Demet Akalın‘ın eşi Okan Kurt ve ailesine ait firmalar hacizlerle boğuşuyor. Kurt Ailesi’nin sahip olduğu Martaş Lojistik‘e bağlı tırlara haciz konuldu. Yaşadığı mali sıkıntıları aşamayan işletmeye yük veren çok sayıda  büyük şirket ise Martaş ile yollarını ayırdı. Okan Kurt’tan da mevzuyla ilgili ilk açıklama geldi.

İşte O Açıklama

Kıymetli kamuoyu ,

Bugün medyaya çıkan haberlerle ilgili müvekkilim Okan Kurt ve Martaş firması adlarında yapılan haberlere yanıt vererek sayın kamuoyunu aydınlatma gereği duymuştur. Ülkemizdeki döviz hareketliliğinin , sektördeki üst rekabet ve müvekkil işletmeye yapılan hamleler neticesinde, dar boğaza düşerek finansal problemler yaşamasına neden olmuştur. Bu süreç 3 aydır sürmektedir ve bu vakitte Türkiye’nin devi olan bir otomotiv firmasına tüm borç kapatılmıştır. Sıralı bir biçimde firmanın bütün mal varlığı ile borçların tamamı kapatılacaktır. Bu süreç geniş bir zamana dağılarak sıralı bir biçimde yapılacaktır.
Müvekkilim ve  işletme yöneticileri tüm alacaklılarla görüşmelerini devam ettirerek, karşılıklı anlayış çerçevesinde süreci devam ettirmektedirler. Bugün medyaya yansıyan haber 3 aydır yaşanan bir süreç olmakla birlikte bu süreçte müvekkilin ticari ilişkisi olan şirketler ve iş yaptığımız tüm bankalara anlayışlarından dolayı teşekkür ederiz.

Hürmetlerimle
Av. Mehmet Durmaz

Share

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here