Oje Rengi Seçimi Kişiliği Ele Veriyor?

0
10

Sıklıkla tercih ettiğiniz oje renklerinin kişiliğinizi ele verdiğini biliyor muydunuz? İşte oje renklerine göre karakter analizleri!

DESENLİ OJELER

Anı yaşamak sizin için çok önemli. Geleceği çok fazla düşünmüyor, yaşamın tadını çıkarmaya bakıyorsunuz. İletişiminiz kuvvetli.

Kadınların hemen hemen hepsi oje kullanmayı seviyor. Kimisi özel bir yere giderken oje kullanmayı tercih ederken kimisi de günlük rutin içerisinde oje kullanmayı tercih etmektedir. Peki kullandığınız bu ojelerde seçtiğiniz renklerin, karakterinizi yansıttığını duymuş muydunuz? Evet yalnış duymadınız. Seçtiğiniz oje renkleri karakterinize dair dışarıdaki insanlara ipuçları veriyor. İşte oje renklerine göre karakter analizleri!

SİYAH OJE 

Siyah oje sürüyorsanız bu insanların sizin hakkınızda her şeyi bilmenizi istemediğiniz bir yapınız olduğu anlamına geliyor. Süprizler yaparak insanları şaşırtmak tam size göre. Siyah oje sürenler genellikle eğlenceli yapıya sahip karakter özellikleri barındırmaktadır.

MAVİ OJE 

Mavi oje kullanmayı sevenlerdenseniz genellikle ön planda olmaktan hoşlanmayan bir kişilik yapısına sahip olduğunuz anlamına  gelmektedir. Cesursunuz ama ön planda olmayı sevmiyorsanız. Sorumluluk olmayı seven bir yapıya sahipsiniz. Seyahat etmeyi, yeni yerler keşfetmeyi seviyorsunuz

KIRMIZI-BORDA OJE 

Kırmızı oje kullanmayı seven kişiler genellikle göz önünde durmayı severler. Tüm gözlerin kendilerinde olmasını isterler. Bunu da gayet iyi başaran kişilerdir. Cesur ve enerjik bir yapınız var.

You may also like

Share

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here