Nesrin Cavadzade Dekolteli Fotoğrafını Takipçileriyle Paylaştı

0
45
Nesrin Cavadzade Dekolteli Fotoğrafını Takipçileriyle Paylaştı
Nesrin Cavadzade Dekolteli Fotoğrafını Takipçileriyle Paylaştı

En son ‘Bizim hikaye’ dizinde ‘Tülay’ karakteriyle ekranlarda boy gösteren ünlü oyuncu Nesrin Cavadzade, dekolteli fotoğrafını takipçileriyle paylaştı.

KISA SÜRE İÇERİSİNDE BİNLERCE BEĞENİ ALDI

Nesrin Cavadzade’nin dekolteli paylaşımı kısa süre içerisinde takipçilerinin büyük ilgisi çekti. Cavadzade’nin paylaşımı kısa süre içerinde binlerce beğeni aldı.

LA CASA DE PAPEL DİZİSİNDE ROL ALACAĞI İDDİA EDİLMİŞTİ

Son olarak Bizim Hikaye’de oynayan Nesrin Cavadzade’nin La Casa De Papel’de rol alacağı iddia ediliyordu. 3. sezonunun çekileceğinin açıklanmasının ardından diziye ‘İstanbul’ karakterinin dahil olacağı söylentileri de Türk seyircileri heyecanlandırmıştı. Menajer Selin Kök, görüşmelerin olduğuna dair çıkan haberlerini doğrulayarak, “Çıkan bazı haberler doğru. Görüşmeler sürüyor. İlk görüşmeden olumlu sonuç çıktı.” demişti.

LA CASA DE PAPEL NEDİR?

La casa de papel Álex Pina tarafından İspanya’daki Antena 3 kanalı için yaratılan bir soygun dizisidir. 2 parça halinde yayınlanan tek sezonluk bir dizidir. 2 Mayıs 2017’de ilk kez yayınlanmış, 23 Kasım 2017’de sona ermiştir. Dizinin son olarak yeniden çekileceği açıklanmıştır.You may also like

Share

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here