Müzisyen Sevgilisiyle Evlenen Oyuncu Nihan Tarhan, Düğün Pastası Yerine Midye Dolma Dağıttı

0
18
Müzisyen Sevgilisiyle Evlenen Oyuncu Nihan Tarhan, Düğün Pastası Yerine Midye Dolma Dağıttı
Müzisyen Sevgilisiyle Evlenen Oyuncu Nihan Tarhan, Düğün Pastası Yerine Midye Dolma Dağıttı

Oyuncu Nihan Tarhan ile 2 senedir birlikte olduğu müzisyen Ali Rıza Şahenk, Bodrum’da düzenlenen bir törenle hayatlarını birleştirdi. Çift, düğünlerinde pasta kesme geleneğini bozarak midye yedi.

DÜĞÜN PASTASI YERİNE MİDYE DOLMA

Can Bonomo- Öykü Karayel ve Ege gibi birçok ünlü ismin de katıldığı düğünün en şaşırtıcı detayı, düğün pastası yerine büyük bir midye dolma tepsisinin masaya konması oldu.

CAN BONOMO VE BAY J SAHNE ALDI

Aile ve dostlar arasında gerçekleştirilen düğün törenine, kısa bir süre önce evlenen Can Bonomo ve Öykü Karayel’in yanı sıra Bay J olarak bilinen Jerfi Benveniste, Ege, Bengi İdil Uras, İdil Sivritepe, Sibel Tomaç ve menajer Tümay Özokur da katıldı. Müziğin ve dansın hiç azalmadığı geceden renkli kareleri davetliler sosyal medya hesaplarında paylaştı.

Nihan Tarhan’ın Ali Rıza Şahenk’e sürpriz yaparak daha önce stüdyoda söylediği Beyonce’nin Crazy In Love şarkısı da çiftin ilk dans şarkısı oldu. Nihan Tarhan’ın Ali isimli daha önce Nilüfer’in seslendirdiği şarkıyı söylemesi de duygusal anların yaşanmasına sebep oldu. Gecede Can Bonomo, Bay J ve Nihan Tarhan’ın abisi Korhan Tarhan’ın ilerleyen saatlerde sahneye çıkarak söylediği şarkılar konuklara eğlenceli anlar yaşattı.

Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon’un, çökertme ve zeytin dalı dansı da davetlilerden oldukça beğeni topladı.

BALAYI İÇİN AFRİKA YA DA MEKSİKA’YA GİDECEKLER

Çiftin balayı için ya safari turu yapmak üzere Afrika’ya ya da Meksika’ya gideceği öğrenildi.

EKRANLARDAN UZAK KALMAYI TERCİH ETTİ

2013 yılında Babam Sınıfta Kaldı dizisiyle oyunculuğa başlayan Nihan Tarhan, daha sonra Yılanların Öcü dizisinde Sırma karakteriyle akıllara kazınmıştı. Son dönemde dizilerde yer almayı tercih etmeyen Tarhan, Kuluçka, Yarım Kalan, Yaşamak Güzel Şey, Koca Bulma Sanatı sinema filmlerinde rol almaya devam etmişti.

 

You may also like

Share

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here