Mutlu Yıllar Şeker Ülkesinin Kraliçesi Katy Perry

0
9

”Başka bir hayatta, senin sevgilin olurdum. Bütün sözlerimizi tutardık, dünyaya karşı kendimiz olurduk. Başka bir hayatta, senin kalmanı sağlardım. Böylece, senin giden o kişi olduğunu söylemek zorunda kalmazdım. ”

Bugün tarih 25 Ekim. KatyCat’ler tarafından oldukça özel bir gün çünkü 25 Ekim 1984 yılında Katy Perry dünyaya geldi. Katy Perry hakkında muhtemelen bu yazıyı okuyan herkes oldukça bilgi sahibi. Bu sebeple kısa bir bilgi vereceğim ve kendi düşüncelerime daha çok yer vereceğim.

Katy Perry, oldukça dini bir ortamda büyümüş bir kızdır ve ilk müzik çalışmaları tamamen dini içeriklidir. Ancak bir süre sonra din dışında da müzik yapmak istemiştir.  Bu isteğinde oldukça kararlı olan Katy böylece müzik kariyerine din dışında şarkılarla devam edip bir çok ödüle layık görülmüştür.

Bir çok insanın bildiği gibi Katy, çok büyük bir hayal kırıklığı yaşamıştır. Bu hayal kırıklığı evliliğinin dağılması ile ilgilidir ve bunu Part Of Me adlı biyografik belgeselinde konu olarak ele almıştır.

Bu hayal kırıklığı oldukça büyüktür ve Katy’nin üzerinde çok acı bir etkisi olmuştur. Özellikle KatyCat’ler çok iyi bilirler ki Katy kendisini toparlayana kadar sahne arkasında bile ağlamıştır, çok zor zamanlar geçirmiştir. Ancak onu sevenler için konserlerini iptal etmemiştir.

Katy Perry konserlerinde ve müzik videolarında oldukça neşeli bir dünyayı ele almıştır. Bu dünyayı şekerler diyarı olarak tarif etmiştir. Hayal gücünü mümkün olduğu kadar kullanmıştır ve hayatının her alanına bunu yaymıştır. Katy, konser düzeninden giydiği kıyafetlere kadar bu yüzden oldukça dikkat çekmiştir. Hiçbir zaman içindeki iyiliği kaybetmemek için pes etmeyi düşünmemiştir ve güçlü kalmıştır. Katy Perry, çok güçlü bir insandır ve gücünü yaşantısıyla bir çok kez kanıtlamıştır.

Katy Perry’nin d0ğum gününü en içten dileklerimle kurtuluyorum ve KatyCat’leri de en içten dileklerimle tebrik ediyorum. Mutlu yıllar Katy, KatyCat’lerinle daha nice yıllara…


You may also like

Share

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here