Mutlu Yıllar Emre Aydın !

0

Emre Aydın Kimdir ?

 

02 Şubat 1981′ de Dünyaya gelmiştir.

Isparta doğumludur. İlkokula Isparta’da, Liseye Antalya Anadolu Lisesi’nde devam etmiştir. Dokuz Eylül Üniversitesi, İktisadi İdari Bilimler Fakültesi’nde eğitimini tamamlamıştır. 

2002 yılında katışdığı SingYourSong yarışmasını, Grup 6. Cadde ile kazanarak albüm çalışmalarına başlamıştır. 

Albümleri ; 

2006 – Afili Yalnızlık

2010 – Kağıt Evler

2012 – Beni  Biraz Böyle Hatırla

2013 – Eylül Geldi Sonra 

2016 – Ölünmüyor 

Her bir şarkısını ayrı ezbere bilirim Emre Aydın’ın. Şu an bu yazımda doğum gününü kutlayabildiğim için çok sevinçliyim. Bir konserine gitme şansını yakalamıştım. Hayatımda tek konserine gittiğim sanatçıdır. Heyecanımı anlatmam imkansız. En önlerde kendisinin sesini duyma imkanının bir hayranı olarak, mutluluğu tarif edilemez. Konser sonuna kadar ailecek eğlenmiştik. Lise çağında olup kızların hayranlık duyduğu posterleri, resimleri asılan sanatçılar olur ya hani, Emre Aydın benim için tıpkı öyleydi. Yozgat’ta konser vermişti daha dün gibi aklımda. Anlayırken dahi içim kıpır kıpır. Senin büyüsüne aşk olduğum su götürmez bir gerçektir. 

Sesinin kalitesi onu en tepeye kısa sürede ulaştırmıştır. Çektiği klipler bile ayrı bir görsel şölendir.

Bir abi vardı sırf Emre Aydın’ a benzettiğim için çok seviyordum. Bu bile Emre Aydın’a olan hayranlığım ne denli büyük olduğunu ifade eder mahiyettedir. 

Tarzıyla dikkatleri üzerine toplamaktadır. Bütün genç kızların ilgi odağıdır. Otoriter bir yapıya sahiptir. Her konuda kolay kolay ikna olmaz bir yapısı mevcuttur. Çok meraklıdır, araştırmayı sever. 

Aşırı derece de özgürlüğüne düşkündür. Çok yardımsever bir kişiliği olduğunu bilmekteyiz. Aynı zaman da çokta cömerttir. Kırılmaktan ve incinmekten hoşlanmaz. Yönetici bir karaktere sahiptir. Buda onun mevkisini oldukça etkilemiştir. Her alanda kusursuzluğu sever. 

37 yaşında olmasına rağmen 20’li yaşlarda gösterdiğini biliyoruz. Her yıl daha da gençleşiyor bence.

Genç yaşında yakaladığı bu başarı umarım her daim devam eder. Biz şarkılarını dinlemek ve onu ekranlarda görmekten çok mutluyuz. 

Hoşçakal 

Sen hiç görmedin
Su vermeye benzedik plastik çiçeklere
Hiç görmedin
Sen hiç görmedin
Dans ettik durmadan kırık camlar üstünde
Sen öyle sana benzeyen her şey gbi
Erirken avuçlarımda
Ben unutuyorum
Hoşçakal
Olacaklar sensiz olsun
Daha durmam boşluklarında ben unutuyorum
Sen hiç görmedin
Baştan böyle yazılmış yok kimsesi
Kimsenin hiç kimsenin
Sen hiç görmedin
Sonu baştan yazılmış
Bitti bitti bitti
Kelimelerim
Sen öyle sana benzeyen her şey gibi
Erirken avuçlarımda
Ben unutuyorum
Hoşçakal
Olacaklar sensiz olsun
Daha durmam boşluklarında ben unutuyorum

En sevdiğim şarkısıdır Emre Aydın’ın. Daha nice güzel şarkılar yazar da hayatının her döneminde bizim de dinlememiz nasip olur. Kulaklarımızın pasını silen bu güçlü ses her daim yaşar . Yeni yaşın da yeni besteler,  yeni  şarkılar yazması dileğiyle. Nice uzun, sağlıklı, başarı dolu ömür geçirmesi dileğiyle. İyi ki doğdun Emre Aydın, nice mutlu ve huzurlu yıllara. Bu güzel günün de mutlu olmanı dileriz.

Tarihnedio Ailesinden Sevgiler 

Share

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here