Mutlu İlişki Nasıl Olur?

0
Mutlu ilişki nasıl olur kendinizi asla kandırmayın!
Mutlu ilişki nasıl olur kendinizi asla kandırmayın!

Mutlu ilişkinin sırrı ne? Aşk, sevgi iki kişinin sürdürmektedir. Yapılan araştırmalara göre mutlu bir ilişki için yapılması gerekenler ortaya çıktı!

ekran-resmi-2018-09-27-11-dZE6.png

Bazen midede uçuşan kelebekleri hissetmek bazen de iki kişilik sorumluluk hissetmekten geçen aşkın en güzel hali mutluluktan, mutlu olmaktan geçiyor. Zaman zaman ilişkilerin inişli ve çıkışlı dönemleri olmasına rağmen yolun sonu yine mutluluğa çıkıyor. Tabikide her ilişki için bu durum geçerli olmayabiliyor. Bazı ilişkiler bitmeye mahkumken bazı ilişkilerin ayakları yerden kesiliyor. Ancak yapılan araştırmalara göre mutlu bir ilişki için yapılması ve yapılmaması gereken 8 şey ortaya çıktı! İşte mutlu bir çift için 8 öneri…

ask-xqmf.jpg

-Kendinizi ilişki içersinde önemseyin. Partnerinizin sizi ne kadar önemsediğiniz sizin için yapabileceklerini ve yapamayacklarını her zaman göz önünde bulundurun ve bu anın keyfini çıkarın.

ask-t6es.jpg

-İlişki içerisindeki beklenti ve istekleriniz her zaman net olsun. Partnerinize her zaman açık davranın. İstek ve arzularınızı her zaman bilmeli ve ona göre davranmalı!

ask-F990.jpg

-İlgi ve odağınız tek bir yönde olsun. Karşınıza çıkan problem veya herhangi bir sorunda her zaman çözüme açık olmaya özen gösterin. Unutmayın aldığınız her karar seçimdir.

iliskiler-6Rkp.png

-İstekleriniz ve fikirlerinizin temelinde her zaman siz odaklı olun ve önerdiğiniz her bir fikir size ait olsun. Çevrenizdeki insanların ne söylediği umurunuzda olmasın. Unutmayın ilişkiyi siz yaşıyorsunuz ve her bir detayı sizin dışınızda bir başkası bilemez.

mutlu-iliski-IkHY.jpg

-Sevginizi partnerinizle paylaşmaktan kormayın. Kendinizi hiç bir zaman geri çekmeyin. Düşüncelerinizi açık açık ifade etmekten korkmayın. Erkekler her zaman açık sözlü sevecen kadınlardan hoşlanır.

mutlu-iliski-huBZ.jpg

-Seçimlerinizi ifade etmekten korkmayın. Unutmayın hayatınızı her zaman sizin seçimleriniz yön verir. İstemediğiniz hiçbir şeyin adı konulmaz. Kalbiniz ne istiyorsa ona yönelin. Kendinizi dinlemekten kaçmayın!

mutlu-ask-MbCm.jpg

-Özgürlük bir ilişkinin en temel noktalarından biridir. Gerek ekonomik gerek manevi olarak bu tarz durumlarda sınırları korumak her zaman önemlidir.

ask-oPYM.jpg

-Ne olursa olsun kendinizi kandırmayın. Yaşadığınız olumsuzluklar ve olumlu anlar her zaman aklınızın bir köşesinde mantığınızın kontrolünde olsun. Sevgiyi kazanmanın yolu saygıdan geçer! Bir ilişkide saygı yitirildiği an laçkalaşma yoluna girdiğinizin kanıtıdır. Zamanla bu tarz durumlar işlerin kötüleşmesine yol açar.

ekran-resmi-2018-09-27-11-WYo9.png
Share

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here