Murat Dalkılıç, Hande Erçel’e “Bazlama Surat” Diyen Kerimcan Durmaz’ı Engelledi

0
Murat Dalkılıç, Hande Erçel'e
Murat Dalkılıç, Hande Erçel'e "Bazlama Surat" Diyen Kerimcan Durmaz'ı Engelledi

Kerimcan Durmaz, geçtiğimiz günlerde Hande Erçel’in sosyal medyada paylaştığı bir fotoğrafın altına “Ay gerçekten artık kusacağım bu bazlamadan” diye yazdı. Ünlü oyuncunun sevgilisi , mesajı görür görmez ’da Durmaz’ı engelledi.

“KUSANLAR ÇIKSIN, INSTAGRAM KASILIYOR”

Murat Dalkılıç’ın ardından Hande Erçel’de Kerimcan’ı engelledi. Sosyal medya fenomeni ve DJ ikilinin bu hareketinin ardından “Ay kusanlar çıksın. Instagram’ım kasılıyor!” diyerek karşılık verdi.

“KUSUCAM ARTIK BU BAZLAMADAN”

Sosyal medyada aktifliği ile bilinen Burak Altındağ, Hande Erçel’in ingilizce konuştuğu videoyu paylaşarak takipçilerinin görüşünü almak için “Hangi ünlü oyuncumuz İngiliz bir ev hanımını canlandırdığı rolüyle Oscar adayı?” sorusunu sordu. Kerimcan Durmaz, Hande Erçel’in olduğu videoya “Ay gerçekten kusucam artık bu bazlamadan” diyerek tartışma yaratacak yoruma imza attı.

Kerimcan Durmaz’dan Hande Erçel’e Olay Olacak Sözler: Bıktım Artık Bu BazlamadanBu Yazıyı Okuyanlar Bunları da Okudu . . .

Share
Web sitemizden yazı kopyalayıp, başka platformlarda yayınlamak telif suçu kapsamında cezalandırılacaktır. Web Sitemize Hoş Geldiniz.Twitter Takip Edilesi Hesaplar >> @tarihnedio , @SerhatOner24

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here