Milli Piyango Hileleri ve 61 Milyon Kazanmak İsteyenler

0
15
milli piyango

Aklımızda sürekli dönüp dolaşan soru nasıl zengin oluruz? Ya da nasıl çalışmadan zengin oluruz? Daha çok parayı nasıl kazanırız? Yılbaşı geldi büyük ikramiye bana denk gelse hayatımı yaşarım gibi düşünceler değil mi? Gelin size nasıl zengin olacağınızı öğreteyim.
Bu yöntemle dünyada ki en zengin kişi siz olacaksınız.

Şuan bu yazıyı açarken belki aklınızda binbir düşünce vardır. Belki bazılarınız. Ümitlenip işte bu sefer olacak buldum çözümü diye giriryorsunuz bu sayfaya merak etmeyin umudunuzu kırmayacağım sadece gerçek zenginliği göstereceğim.
Sizin istediğiniz şey belki para belki huzur belki de mutluluktur bunu istediğiniz kadar çeşitlendirebilirsiniz. Bu saydıklarımdan huzuru mutluluğu değer verdiğiniz birinden görebilirsiniz ya da görmek isteyebilirsiniz. Parayı da en yakın zamanda olarak şuan piyango billetinden bekleyebilirsiniz. Her insan bir şeyler bekler. Sorun beklemenizde değil kimden ve nasıl beklediğinizden. Mutluluk mu istiyorsunuz o zaman kaynağa bakacaksınız yani Allah’a. Huzur mu istiyorsunuz tekrardan kaynağa bakacaksınız. Para mı istiyorsunuz tekrar ve tekrar Allah’a döneceksiniz

Dönmediğiniz sürece ne huzur bekleyin ne mutluluk ne de para. Eğer bunları istiyorsanız Allah’ın sevgisini kazanmanız yeterli.

Yani zenginliği verecek olan Allah.

Büyük ikramiye size nasıl çıkar? 

Milli piyango biletine değil Allah’a ümit bağlayın ki zengin olabilesiniz. Siz kalkmış Allah’ın verebileceği bir şeyi Allah’ın yasakladığı şekilde istiyorsunuz. Allah’a değil bir kağıda ümit bağlıyorsunuz. O kağıt parçası belki sizi bu dünyada zengin eder. Ancak ahirette sadece cehenneme giriş biletiniz olur. Zengin olmak İstiyorsanız tek yapmanız gereken aldığınız o biletleri ve alma niyetinizi yakmak ve ümidinizi Allah’a bağlamak.

You may also like

Share

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here