“Microsoft, Surface Phone Yapsın!”

0
"Microsoft, Surface Phone yapsın!"

Microsoft’un Surface markalı telefonunu bekleyenler, artık direnemiyor. Bir grup Microsoft hayranı, teknoloji devi üzerinde baskı kurmak için internet üzerinde imza toplamaya başladı.

Haberi yayına hazırladığımız sırada 9.700 imzaya erişmiş bulunan kampanya, ilgi görmekte başarılı olmuş görünüyor. Yeniden de bir araya gelen imzaların Microsoft’ta bir tesir oluşturmaya yetip yetmeyeceğini öğrenmiyoruz. Kampanyayı başlatan Zachary Hinski, “sızıntılardaki fotoğraflardakine eşse, böyle bir telefona 799-999 dolar verebilirim,” diyor. Hinski, kampanyanın ciddi bir ivme kazanması halinde Microsoft’un “harekete geçmek zorunda kalacağını” söylüyor.

Surface Phone‘la alakalı rivayetler, teknoloji dünyasında senelerdir geziyor. Aygıtla alakalı bazı ipuçlarına Windows 10’un kodlarında tesadüfmüş, konsept görüntülerini internette görmüştük. Microsoft’un tescil müracaatları da Surface Phone’un asıl olabileceğini gösteriyordu. Windows Phone‘un düşüşü bu telefonun çıkış olasılığını iyi etkilemedi ancak işletme, Surface acelesi teçhizatlar üretmeye devam ediyor ve gelecekte mobile dönme ihtimali yüksek.

Share

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here