Microsoft Store’da Yeni Dönem.

0
Microsoft Store'da yeni yarıyıl
Microsoft Store'da yeni yarıyıl

 

Microsoft en son yaptığı söylemede Microsoft Store‘a gelen yenilikleri anlattı ve bunun dahilinde artık uygulama söylemelerinin çok daha süratli aktüellenmesinin olası olacağını duyurdu.

Microsoft’a göre bir dağıtımcı uygulamasının söylemesini değiştirmek, yeni ekran görüntüleri veya videolar ilave etmek, maliyeti güncellemek veya kısa süreli bir indirim başlatmak isterse, bunu genellikle bir saatten kısa vakitte gerçekleştirebilecek.

Uygulamaların mağaza sayfalarını güncellemenin süratlenmesi dağıtımcılar için çok kullanışlı olacaktır, ancak uygulama kutuları sunmak hala çok yavaş bir harekât sürecinden oluşuyor.

Microsoft mevzuyla alakalı şunları söyledi: “Microsoft Store’a yolladığınız güncellenmiş uygulama kolilerinin, bu iyileştirilmiş harekât vakitlerinden etkilenmediğini unutmayın. Bu sebeple, güncellenmiş kolilerin Microsoft Store’da yayınlanmış gönderimlerinden evvel üç iş günü geçmesi gerekebilir. Hiçbir kutu güncellenmezse, farklılıklar sertifikasyon süreci bitirildikten sonra bir saat içinde yayınlanmalıdır. Yayınlanacak bir gönderim için üç iş gününden daha uzun bir gecikme yaşanırsa, yardımla bağlantıya geçmenizi öneririz.” 

Uygulama kolilerinin doğrulanması daha uzun sürse de, Microsoft dağıtımcılar için kullanışlı bir gider ekici vasıtayı sunuyor. Bu taşıt sayesinde uygulamanızı dünyanın emin bölgelerinde, istediğiniz saatte yayınlanması için ayarlayabilirsiniz.

Share

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here