MHP’li Vekilden Eski Askere: Cem Yılmaz’ın Şeyini Ağzına Almak Sana Yakıştı mı?

0
MHP'li Vekilden Eski Askere: Cem Yılmaz'ın Şeyini Ağzına Almak Sana Yakıştı mı?
MHP'li Vekilden Eski Askere: Cem Yılmaz'ın Şeyini Ağzına Almak Sana Yakıştı mı?

MHP Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt, sosyal medya hesabından eski SAT komandosu emekli Kurmay Albay Ali Türkşen’i topa tuttu. İkilinin atışması sosyal medyada olay oldu.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, İstanbul belediye seçimlerinin yenilenmesi kararını eleştiren sanatçılara tepki göstermiş, “Ben, Cem Yılmaz’ı bundan sonra sevemem” demişti.

TÜRKŞEN: YILMAZ’IN DA ÇOK ŞEYİNDEYDİ

Ali Türkşen de, konuyla ilgili olarak sosyal medya hesabından, “Cem Yılmaz’ın da çok şeyindeydi…” şeklinde bir yanıt verdi.

ENGİNYURT: CEM’İN ŞEYİ SANA YENİ KİMLİK KAZANDIRIR

MHP’li Enginyurt ise, Türkşen’in bu sözlerini hedef alarak, Bahçeli’ye sahip çıktı. Enginyurt, “Ali Türkşen, Şerefli Türk Ordusunun, Şeref’ini satılığa çıkarmış zavallısı. 3 beğeni fazla alırım, 5 takipçim fazla olsun diye, Cem Yılmaz’ın şeyini ağzına almak sana yakıştı mı? Ali! hain ruhlu paylaşımın, Devlet Bey’e itibar kaybettirmez, lakin Cem’in şeyi sana yeni kimlik kazandırır” ifadelerini kullandı.

TÜRKŞEN: KISA MESAFEDEN GÖSTERİRİM SANA

Ali Türkşen’de, MHP’li Enginyurt’un bu sözlerine yanıt verdi.

Enginyurt’u tanımadığını ifade eden Türkşen, “Yiğidim buradan boş sallama, yakın düşeriz bir gün laf çakmak nasıl olur kısa mesafeden gösteririm ben sana. Türk Ordusunun şerefini iki paralık edenlerle yan yana durmaya devam…” dedi. Türkşen, daha sonra takipçilerinden özür de dilerken, “Şahsı tanımam derken gerçekten şahsen tanımam. Hatırlatılınca hatırladım. Telefon kırıp, dağa taşa uluyan kişiymiş. Muhatap aldığım için takipçilerimden özür dilerim. Nadiren yaptığım için twitimi silmiyorum. Burada dursun. (Hay Allah, uluyan adamı muhatap aldık gece gece)” diye belirtti.

Türkşen ayrıca, MHP’li Enginyurt ile ilgili bir video da paylaşarak, “Yahu bu Cemal Enginyurt, uluyan FETÖ’cüymüş, eyvah eyvah ki ne eyvah…” diye de yazdı.

Cemal Enginyurt’un ve Ali Türkşen’in atışması:



Share

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here