Mert Fırat’dan, Jet Hızıyla Nikah Masasına Oturduğu İdil Fırat İtirafı: İlk Görüşte Evleneceğimi Anladım

0
15
Mert Fırat'dan, Jet Hızıyla Nikah Masasına Oturduğu İdil Fırat İtirafı: İlk Görüşte Evleneceğimi Anladım
Mert Fırat'dan, Jet Hızıyla Nikah Masasına Oturduğu İdil Fırat İtirafı: İlk Görüşte Evleneceğimi Anladım

Oyuncu Hande Doğandemir’den ayrıldıktan kısa bir süre sonra, İdil Fırat’la aşk yaşamaya başlayan Mert Fırat, ilişkisini nikaha masasına taşıyarak büyük bir şaşkınlık yaşatmıştı. Mert Fırat’ın, nişanlısı İdil Fırat ile kısa sürede nikah masasına oturma kararı, eleştiri oklarının hedefi olmuştu.

İLİŞKİLERİNDE BU NOKTAYA GELİRKEN TÜM GELENEKLERİ UYGULADIK

Başarılı oyuncuMert Fırat, konuk olduğu Saba Tümer ve Mirgün Cabas’ın YouTube kanalındaki ‘Ciddiyetten Uzak Kaçamak’ programında samimi açıklamalarda bulundu. 8 Eylül’de Alaçatı’da nişanlısı İdil Fırat’la dünya evine girecek olan oyuncu, ilişkilerinde bu noktaya gelirken, tüm gelenekleri uyguladıklarını söyledi. Fırat, “Aileler geniş olunca, sadece anne-baba ve en yakınlarla gibi kısıtlama olmadan bu mutluluğu herkesle paylaşmak istiyorsunuz. Düğün hazırlık aşamasında hiç strese girmedik” dedi.

İDİL İLE İLK TANIŞTIĞIMDA EVLENECEĞİMİ ANLADIM

Beraberlikleri başladıktan altı ay sonra nikah masasına oturacaklarını belirten Fırat, İdil Fırat’la ilk tanıştığında, evleneceğini anladığını belirtti. Oyuncu, “Normalde de biriyle tanışıp bir saniyede enerji alıyorsun. Sonra diyorsun ki, ‘Biz birlikte uzun yıllar çalışabiliriz, oyun yapabiliriz, senaryo yazabiliriz, film çekebiliriz.’ Aşk için de böyle oluyor. İlk bir haftada, geçen birkaç günde, bunu anlayabiliyorsun. Böyle de oldu. Tabii aşk olmadan hiçbir şey olmuyor” diye konuştu.

 

You may also like

Share

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here