Melih Gökçek’ten Mansur Yavaş İçin Dikkat Çeken Sözler: Kaybetmezse Ben Siyaseti Bilmiyorum

0
Melih Gökçek'ten Mansur Yavaş İçin Dikkat Çeken Sözler: Kaybetmezse Ben Siyaseti Bilmiyorum
Melih Gökçek'ten Mansur Yavaş İçin Dikkat Çeken Sözler: Kaybetmezse Ben Siyaseti Bilmiyorum

CNN TÜRK ekranlarında yayınlanan Hande Fırat’ın sunduğu Gece Görüşü programına mesaj gönderen Melih Gökçek, katılacağı televizyon programı ile ilgili açıklamalarda bulundu. Gökçek, “Yapacağım açıklamaların ardından Mansur Yavaş 3-5 puan kaybetmezse ben siyaseti bilmiyorum diye itiraf edeceğim” dedi. Mansur Yavaş da Gökçek’in sözlerine mesaj göndererek yanıt verdi.

“ÖZHASEKİ’YE ZARAR VERMEK İÇİN YAPACAKTIR”

CNN TÜRK ekranlarında yayınlanan programda CHP’nin Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Manur Yavaş, Melih Gökçek’in açıklamalarına dair bir mesaj gönderdi.

Mansur Yavaş, konuyla ilgili ”Melih Gökçek’i konuşacaksa bunun bana yarayacağını bilir. Özhaseki’ye zarar vermek için yapacaktır. Benim Ankaralı olmadığım iddiasını gündeme getirip Özhaseki’nin ailesinin isim ve soyadı değişikliğinin gündeme gelmesini istiyor olabilir. Benim kaydım ortada, 1843’ten beri Beypazarı’nda ailem, bunu yayınladım. Bile bile bunu iddia etmesinin başka nedeni olamaz ” ifadelerini kullandı.

“YARIN MANSUR, 3 İLA 5 PUAN KAYBETMEZSE BEN SİYASETİ BİLMİYORUM”

Bunun üzerine Melih Gökçek de konuyla ilgili programa özel açıklamalar yaptı. Gökçek Gece Görüşü programına gönderdiği mesajda şunları söyledi:

”Madem konuşmalarım kendisine yarıyor, daha konuşmadan niye paniklemiş Bıraksın konuşalım. O işin farkında. Yarın Mansur, 3 ila 5 puan kaybetmezse ben siyaseti bilmiyorum diye itiraf edeceğim.”Share

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here